Pracują już nad łatami do GTA: The Trilogy


Żyjemy w czasach, w których gry stale otrzymują łatki i aktualizacje, więc nic dziwnego, że GTA: Trylogia Ty też idziesz, żeby trochę otrzymać. Ta kolekcja jest już dostępna w wersji cyfrowej, Ale nie dotarła bez błędów. Dobrą wiadomością jest to, że jej autorzy już pracują nad rozwiązaniami.

gry uliczne w gaju, Twórcy tych adapterów ujawnili, że pracowali już nad poprawkami, aby rozwiązać wiele problemów, z którymi borykają się te trzy gry. przez Świergot, Ten Dyrektor wykonawczy uczenie się, Tomasz WilliamsonPowiedział, co następuje:

„To jest tak ekscytujące, że faceci tam cieszą się z tego, co dla nich przygotowaliśmy. Naprawdę podoba mi się ten niezbędny poziom kontroli w naszym studio. Dziś świętujemy ogromne uruchomienie projektu, jednocześnie pracując nad aktualizacjami.”

Chociaż rozumiemy, że te gry nie wyszły w idealnym stanie, istnieje kilka błędów, które zdecydowanie nie powinny występować w trylogii, takich jak błędy ortograficzne spowodowane skalowaniem AI lub to, jak okropnie wygląda deszcz.

Pleca-Amazon-OK

Od redakcji: Cóż, zdecydowanie smutne jest to, że ta grupa nie zadebiutowała w najlepszej możliwej kondycji. Ten szum zdecydowanie go zrujnował, ale mamy nadzieję, że jego programiści naprawią to wszystko jak najszybciej.

przez: Świergot
Rodolfo Leon

Redaktor w atomix.vg Gracz, entuzjasta filmów i miłośnik popkultury.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *