Promują swój program adopcji psów robotów Aibo

Promują swój program adopcji psów robotów Aibo

W nowym programie „Aibo Foster Parent” promowanym przez firmę Sony proponuje się ponowne wykorzystanie starych psów-robotów Aibo do wykonywania prac w centrach medycznych i domach opieki.

Oto Aibo, piękny (i bardzo drogi) pies-robot firmy Sony.

Żyjemy w dziwnym, dziwnym, a czasem wręcz dystopijnym świecie. I to jest to Robotyka i sztuczna inteligencja przybliżyły przyszłość To, co wydawało nam się odległe, a co do niedawna widywaliśmy jedynie w serialach i filmach, to taka możliwość Masz zwierzaka-robota, takiego jak szczenięta Aibo Który gigant Sony od kilku lat sprzedaje (po bardzo wysokiej cenie) w Japonii.

Niektóre Igbo nie są zbyt młode, zwłaszcza z pierwszych pokoleń, bo tak naprawdę celebruje się atrakcyjną wersję czekoladową Pierwsza rocznica powstania firmy przypada na początek 2019 rokuwięc niektóre z nich to prawdopodobnie zwierzęta domowe Zbliża się obecnie 6 lat życia elektroniki W swoich domach.

Musimy pamiętać, że mówimy o urządzeniach high-tech, które to potrafią Rozpoznawanie i reagowanie na nasze głosy Zupełnie jak prawdziwy pies, zupełnie jak Reaguj na dotyk I do Rozpoznawanie i zapamiętywanie twarzy Korzystanie z najnowszych aparatów.

Nie wiemy, kiedy inżynierowie Sony mniej więcej oszacowali, że to się skończy Dobroczynna obecność psa Iboale wygląda na to, że w gigantycznym Minato wszczął się alarm, bo pokazali trochę z dystopijnej rzeczywistości, w której żyjemy. Zaprezentowali… Nowy program pt Rodzic zastępczy Ebo I co ma na myśli? Odzyskanie starszych psów w celu oddania ich do adopcji Dla nowych użytkowników.

To nie jest tak jak się wydaje, ale jest podobnie, bo jest tak jak koledzy Policja robotów I nam to wyjaśniają Chociaż Sony mówi o programie adopcyjnymWłaściwie raczej mamy z tym do czynienia Proces odzysku i recyklingu Aby dać drugie życie robotycznym psom, które Trafią do ośrodków medycznych, szpitali i domów opieki Wykorzystywać innowacyjne technologie i umiejętności interakcji, aby nieść radość i towarzystwo tym, którzy najbardziej tego potrzebują w trudnych czasach.

Nie jest to tyle program adopcyjny, co program recyklingu, ale w każdym razie to dobry pomysł ze strony Sony, ponieważ celem jest unowocześnienie technologiczne tych zwierząt, aby zapewnić im nowe możliwości w ramach misji bardziej zorientowanej na zdrowie.

Urządzenia te są bardzo drogie, nie ma co do tego wątpliwości, ale tak właśnie jest Jego złożona konstrukcja i zaawansowane możliwości Pozwólcie nam zapewnić dodatkową pomoc i stymulację emocjonalną, jaką możemy Zrób różnicę w procesach uzdrawiania lub podczas rozrywki W domu opieki. Co więcej, oni to robią Bez potrzeby posiadania zwierzęcia z krwi i kościPonieważ muszą tylko od czasu do czasu naładować akumulatory.

Tak czy inaczej, nieważne co, Uważamy, że to świetna inicjatywa ze strony Sony Jeśli chodzi o recykling najnowocześniejszej technologii, która jest już przestarzała, japoński gigant będzie bowiem poddawał recyklingowi nie tylko te roboty, ale także… Całkowicie przekalibruje swój cel, modernizując go technologicznie Aby przygotować ich do tego nowego i ważnego zadania.

Z tego, co nam mówią, tak, są podmioty i instytucje, które chcą w ramach tego programu pozyskać IPO Będą musieli uiścić opłatę za dostęppoczątkowa inwestycja, która pomoże firmie Sony Upewnij się, że nadal dbasz i utrzymujesz to Aibo prawidłowo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *