Proton Drive, skoncentrowana na bezpieczeństwie alternatywa dla Dysku Google

Proton Drive, skoncentrowana na bezpieczeństwie alternatywa dla Dysku Google

Protón to firma, która koncentruje się na dostarczaniu różnych usług, które zwiększają bezpieczeństwo, podobnie jak w przypadku ich systemu poczty e-mail lub kalendarzPlik właśnie został wydany alternatywa dla dysku Google magazyn w chmurze.

[Almacenamiento en la nube: precios y memoria disponible de las mejores opciones del mercado]

Jest to usługa dostępna zarówno na Androida, jak i iOS, a także wersja internetowa, do której możesz uzyskać dostęp Prześlij i pobierz żądane pliki ze swojego komputera.

Ta platforma zapewni bezpieczeństwo i ochronę Twoich plików, więc może być świetną opcją, jeśli chcesz, aby te dokumenty były bezpieczne.

Proton Drive: pliki bezpieczne i w chmurze

Ponadto linki do udostępniania plików są ograniczone czasowo, więc nie można uzyskać do nich dostępu bez Twojej zgody Możesz także ustawić hasło Aby uzyskać dostęp do tych plików.

Będąc usługą ukierunkowaną na bezpieczeństwo, masz możliwość włączenia weryfikacji dwuetapowej, aby zwiększyć bezpieczeństwo logowania. W ten sposób będziesz potrzebować hasła i telefonu komórkowego, aby uwierzytelniać się przy każdym logowaniu.

silnik protonowy

darmowy android

Firma bierze pod uwagę, że nie tylko zapisujesz pliki takie jak dokumenty czy muzyka, ale także W wielu przypadkach twoje wspomnienia są W ten sposób zapewnia doskonałą ochronę Twoich plików.

Darmowa wersja Proton Drive oferuje do 1 GB przestrzeni dyskowej bez konieczności płacenia nic miesięcznie, tylko przy rejestracji.

Napęd protonowy na PC

Napęd protonowy na PC

darmowy android

jej praca Jest taki sam jak w Google Drive czy DropboxMusisz tylko dodawać pliki za pośrednictwem aplikacji, aby były dostępne z dowolnego miejsca, uzyskując dostęp do swojego konta.

W ten sposób będziesz mógł korzystać z tych samych plików na telefonie komórkowym lub komputerze, co jest bardzo przydatne, jeśli chodzi o udostępnianie plików lub dostęp do najważniejszych dokumentów z dowolnego urządzenia.

Zaszyfrowane pliki z dysku Proton

Zaszyfrowane pliki z dysku Proton

darmowy android

Obejmuje również szyfrowanie plików i szyfrowanie typu end-to-end, a także automatyczną synchronizację urządzeń i dołącza do Proton Mail, Calendar i VPN jako inne usługi firmy.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *