„PS5 Slim” w 10 pytaniach z odpowiedziami, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości

„PS5 Slim” w 10 pytaniach z odpowiedziami, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości

Nowy model PS5 Slim jest odpowiedzią na wspólny krok PlayStation w każdej ze swoich generacji. Firma stara się odnowić wizerunek konsoli i zaoferować bardziej kompaktową alternatywę, zachowując jednocześnie moc, którą zapewnia już od ubiegłego 2020 roku.. Na MeriStation obszernie rozmawialiśmy o jego zapowiedzi, od klasycznego porównania obu modeli po ogólne informacje. Jednak wątpliwości zawsze wiszą w powietrzu. Podsumowujemy 10 najważniejszych pytań wokół Ciebie, na które znajdziesz już odpowiedzi.

Jakie są fizyczne różnice między PS5 Slim w porównaniu z oryginalnym modelem?

„PS5 Slim” zmniejsza swoje rozmiary o ponad 30% w porównaniu do pierwowzoru. Jego waga została zmniejszona odpowiednio o 18% i 24% w modelach czytnikowych i cyfrowych.

Jakie zmiany oferuje zewnętrzna obudowa PS5 Slim?

Najbardziej znacząca zmiana w poziomie nadwozia dotyczy paneli zewnętrznych. Zamiast wielkich obwolut, PS5 Slim umieszcza dwa panele po każdej stronie, co daje w sumie cztery panele. Górne części mają błyszczący obraz, podczas gdy dolne części są matowe.

Czy obudowy PS5 są kompatybilne z modelem Slim?

NIE, Istniejące obudowy PS5 nie będą kompatybilne z nowym modelem. Różnica w wielkości i rozmieszczeniu paneli eliminuje tę możliwość.

Jakie kolory i kiedy będą dostępne obudowy PS5 Slim?

„PS5 Slim” będzie początkowo sprzedawany z białymi panelami, co stanowi część tożsamości nabytej przez tę generację. Aby móc go spersonalizować, będziemy musieli poczekać do początku 2024 roku. Będzie dostępny w sprzedaży w kolorach czarnym, obsydianowym, kobaltowym i srebrnym. Jego cena wyniesie 54,99 euro (54,99 dolarów).

Czy PS5 Slim zawiera wsparcie pionowe?

Nie, jeśli chcesz ustawić nową konsolę PS5 Slim pionowo, musisz kupić to akcesorium osobno. Jego cena wyniesie 29,99 euro (29,99 dolarów).. Aby ustawić go poziomo, zawiera małą płytkę, która mieści się w szczelinie między dwiema płytami.

Kiedy „PS5 Slim” trafi do sprzedaży w Hiszpanii?

Wciąż nie ma konkretnej daty premiery slim-modelu PlayStation 5. Firma obiecuje, że dotrze w nadchodzących miesiącach po planowanym przybyciu do Stanów Zjednoczonych w listopadzie.. Po wyczerpaniu się bieżących zapasów będzie to jedyny dostępny model.

Ile będzie kosztować PS5 Slim?

Nowe „PS5 Slim” trafi do sprzedaży w tych samych dwóch oryginalnych wersjach. Formularz będzie kosztować czytelnika 549,99 euro (499,99 USD), gdy pojawi się wersja cyfrowa 449,99 euro (449,99 USD).

Czy jeśli kupię model cyfrowy, a potem będę chciał korzystać z płyt, czy powinienem kupić kolejną konsolę PS5 Slim?

Model przeznaczony dla formatu cyfrowego „PS5 Slim” będzie modułowy, tj Później będziesz mieć możliwość dodania czytnika płyt. To te same drzwi, które znajdowały się już w modelu z czytnikiem, tylko teraz, jeśli szukasz tańszych drzwi wejściowych, możesz zmienić zdanie, nie wydając dużych pieniędzy.

Ile kosztuje czytnik PS5?

Czytnik można dokupić do konsoli PS5 przeznaczonej do formatu cyfrowego Za 119,99 euro (79,99 USD).

Czy to model PS5 „Pro”, o którym krążyły plotki w ostatnich miesiącach?

Nie, nie jest. Rozumiemy przez „Pro” alternatywną wersję ze zmianami sprzętowymi, aby zapewnić lepszą wydajność niż wersja standardowa, tak jak to miało miejsce w ostatniej generacji. Ten smukły model zmienia jedynie wagę i wymiary konsoli, nic więcej.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *