Ral Angiano zdobył brązowy medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Hiszpanii w Badmintonie w 2021 roku

W ramach jego procesu kwalifikacyjnego do Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2020 w Gwatemali Raul Angiano Uczestniczył w Mistrzostwa Hiszpanii w badmintonie 2021 A potem miał okazję wspiąć się na podium Zdobądź brązowy medal W trybie gry podwójnej.

Plik Mistrz All-American De Lima 2019 udało się najlepiej zakończyć swój występ w zmodyfikowanym międzynarodowym turnieju badmintona, który odbył się w dniach 11-16 maja w Palacio de los Deportes w Kartagenie, Hiszpania.

Opis zdjęcia w ciemno: Raul i jego kolega, Pedro Pablo z VinatiaPozuj z medalem. (Napisy: Komitet Paraolimpijski Gwatemali)

Raul Angiano stanął na podium w Hiszpanii

Anguiano stanął na drodze SL3 s SL4 z Podwójnie Obok Peru Pedro Pablo z VinatiaKtóry zdobył jeden z medali na linii. Duet gwatemalsko-peruwiański wystartował w fazie grupowej, gdzie zajął pierwsze miejsce w grupie B z dwoma zwycięstwami.

Pierwsza była 21-14 i 21-10 przeciwko Rosjanom Ilya Antonenko I polski Denise GrzesiukDrugie zwycięstwo przypadło po zwycięstwach Włochów Tommaso Libertini i Davide Posenato 21-16 i 21-17.

Opis zdjęcia w ciemno: Raul jest na boisku z lewą nogą do przodu po rozegraniu gry. (Napisy: Komitet Paraolimpijski Gwatemali)

Dzięki takiemu zestawowi wyników Raul i Pablo znaleźli się w rankingu PółfinałyTam, gdzie starli się z Turkami Mustafą Tuhra Nur i damami Toymakaya. Mecz zakończył się wynikiem 2: 1 na korzyść Turcji w częściach 14-21, 22-20 i 21-17, aby być brązem zespołu. Latynosi.

Po jego wybitnym udziale w EuropaAngiano podzielił się w mediach społecznościowych emocjami, jakie pozostawił po swoim występie w międzynarodowym turnieju. Oto co skomentował:

„JA Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w ostatnich kwalifikacjach w Tokio. W środku pandemii mój potencjalny udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Tokio był konieczny, aby w następnych miesiącach popracować nad aspektami, które należało poprawić, i dobrze uczestniczyć w tych pojedynkach. Dziękuję wszystkim podmiotom działającym w sporcie Gwatemali i wszystkim osobom, które mnie wspierają, i będę nadal ciężko pracować, aby zawsze przedstawiać nazwę Gwatemala.».

Opis obrazu dla osób z wadami wzroku: Raul pozuje ze swoim trenerem ze swoim zdobytym medalem (napisy: Komitet Paraolimpijski Gwatemali)

Raoul miał również okazję rywalizować w jednokierunkowym SL4, widząc aktywność w Wycieczka grupowa. Gwatemala odpadła po przegranej z rywalami Niemcami i Tajlandią w grupie E.

Celowanie w Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio

Dla Gwatemali ten turniej był bardzo ważny, aby zdobyć punkt w Ranking swiatowy Co przybliża ich do klasyfikacji do następnej Gry dla osób ze specjalnymi potrzebami Jak na przykład.

Anguiano to jeden z gwatemalskich sportowców poszukujących miejsca na najważniejszej imprezie świata w sportach modyfikowanych. Gwatemala ma już przedstawicieli na nadchodzące wydarzenie olimpijskie, a tutaj zostawiamy Wam więcej szczegółów: Ericka Esteban i Isaac Leiva, pierwsze miejsce w rankingu w Tokio 2020.

Czy wiesz już, że na Guatemala.com mamy kanał Telegram? Dołącz do tego Link z zaproszeniem.You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *