Remco Evenepoel na Giro d’Italia 2021

Czasami poza naszymi granicami znajduje się stół pomiarowy wielkich bohaterów. Te rzeczy, które wszyscy uważają za niemożliwe. Tych, o które w logicznym kontekście nawet nie rozważalibyśmy zadawania pytań. Dzięki nim prowadzą nas do jałowych dyskusji, uśmiechów, które wykraczają poza: „Mówię to, ale…” lub „Wiesz”. wszystko. Oczywiście nie jest to łatwe. Wyznaczać granice. Nie. Ale … w każdym razie. Zagrajmy. Ponieważ tak się stanie, tak się stanie z Remco Evenepoelem i Giro d’Italia 2021. Ustanowiłem trochę historii. Słyszałem o Rymco Evenbuell Od kiedy Mozoku był nastolatkiem. To po prostu nie tak dawno, bo dziecko urodziło się w styczniu 2000 r., A jeśli miły czytelnik pomyśli o tym, co robił w styczniu 2000 r. (Ale szczerze ze sobą, prawda? I dbając o jego godziny snu „), to wychodzi dla nas ponury.

Remco Evenepoel świętuje zwycięstwo w Polsce. (EFE)

Mówiłem im, że ludzie szeptali o Remco o rowerach latem. Najpierw jako ciekawostka statystyczna. Filler News. Belgijski chłopak, który zostawił obiecującą karierę piłkarską dla kolarstwa. Jak widać, sprzedaje się tylko właściciel. I że w tamtym czasie nie było Super Ligi, w takim przypadku będziecie wiedzieć, jakie liczby będą występować w dużych klubach (te panie w futrach i wyciągniętych twarzach, które wychodzą raz w roku, aby pokazać się w niedzielnej grupie). . Ale nic, to jest na dwa koła. Wygląda na Indywidualizm, Remco i Ego jest wyższe niż wieża Gent GhentDlatego sport, który angażuje się i odsuwa od siebie, jest bardziej odpowiedni. (Wyjaśniamy, że ego na tych poziomach popytu jest pochwałą, a nie krytyką.Wszyscy wielcy w historii mieli wielkie ego, Nieunikniona pęd do nieoczekiwanych sukcesów).

Dostał awans

Potem gatunek zaczął wygrywać i nie był to już tylko statystyczna dziwność. Zobaczmy, wygraj, wygraj … powiedzmy, że to zamiatanie. Ze wszystkim i ze wszystkimi. Decydujące kopnięcie w każdym miejscu, w którym rywalizujesz, łącznie z prawdziwą rzezią. Na przykład to, co zrobił w Junior Europeans, było czymś w rodzaju umieszczenia Mayhem na ścieżce dźwiękowej. Warto, byli „Europejczykami” i „młodymi”, ale każdy z nich był odpowiedni do swojego wieku. Udać się, Gwiazda przed debiutem wśród wielkich. Zrobił to w wieku dziewiętnastu lat, co jest raczej czasem kalimów i dyń niż profesjonalnych występów. I najpierw pukaj. W Donosti (Donosti jest bardzo dobre, jeśli masz dziewiętnaście lat, chociaż jest trochę drogie). Classica z San Sebastian. Zejście z haka, zawiązanie, podniesienie bębnów, pociągnięcie do przodu, udowadnianie, że go nie ma, zabójczy rytm i tylko na bulwarze. Wygrana na poziomie dla mężczyzny poniżej dwudziestu lat. Przypuśćmy, że tego wieczoru nikt nie prosił o pozwolenie na wejście do dyskotek, bo to było takie krępujące.

Do 2021 roku wydarzyło się coś słodko-kwaśnego. Co ci powiemy, czego nie wiesz, prawda? Delikatnie mówiąc, rzadki rok. Również z Evenepoel. Wzloty i upadki. Po drodze huragan. Wygrał wszystkie rundy na etapach, na których był obecny. San Juan, Algarve, Burgos, Polska. Zobaczmy, zrobienie CV nie jest rzeczą, ale robi dobre wrażenie na przyszłość. Pokazał również bardzo widoczne cechy. Pedał jest niepohamowany przy wchodzeniu i schodzeniu, Smak ataku z daleka (Wydaje się, że jeśli chłopak dotrze do sprintu z Belockim, Escartonem i Trekkim Beltranem, to skończy na podium) i zdominuje doświadczenie czasu, w górskim tempie. Również dotknięcia paranoi łączyły życzliwość (niepotrzebny atak Bacon Blanco), nadmiar (wszedł tego samego dnia strząsając skórkę z ramion) i negatywność (u Nili zaczyna się, gdy ma bliskiego partnera). Niedoskonałości trzeba polerować, co zawsze jest bardzo zabawne.

Belg płacze po wygraniu wyścigu. (EFE)

Tak więc mężczyzna z pewnością napotkał najważniejszą część irracjonalnej Sunny. Najlepsze pozostało, hej. Debiut w Monuments (Lombardia), Debiut w Grand Tours (Gero). Wydawało się, że nad jeziorem Como ma poważne opcjeWidziałem, co było widziane. A potem … trzy tygodnie to dużo czasu, ale hej, ten chiński wyścig zagrali Tao, Hindley i Wilko Kilderman. I dlatego…

Fikcja. Nawet nie wyszedł. Podejście Surmano straciło kilka metrów z czołową grupą. Nic, po prostu westchnij, nie możemy nawet powiedzieć, że to usunęli. Zdarza się, że Vincenzo Nepali wyprzedza, Vincenzo Nepali wie, że wyścigi to nie sport, a zejście jest tak samo ważne jak wspinaczka. Więc to było napięte. I zaostrzenie. I zaostrzenie. Evenepoel nie wydaje się zbyt biegły na rowerze. Wątpić. Ma problemy grupowe. To spada. Ale jego ambicja jest większa. Próbuje podążać za śladem, nie trafia w ten zakręt i rozbija się na moście balustradowym. Bardzo poważne obrażeniaLuksus stworzył Cisco, sezon, który kończy się, gdy zaczyna się to, co najlepsze. Zobaczmy, jak się z tego wyleczyć, a to nie lada wyczyn.

Wyzwanie Evenepoel po niebezpiecznym upadku: po raz kolejny wielka obietnica kolarstwa

za. Ramirez

Poufność. Dziecko przedkłada terminy (Sportowcy zabijają się za dotrzymywanie terminów, a ja nie wiem, jak to zrobić.) Potem dochodzi do nawrotu choroby, a potem jest czas bez dotykania roweru. Debiut przełożony i ponownie przełożony. Koncentrując się i puszczając, mówią, że jeśli zajmie kolejne dwa tygodnie bez pedałów, to wróci. Nie ma prawie oficjalnego oświadczenia, ale zdjęcia od czasu do czasu pojawiają się w sieciach, tak właśnie dziś pracują ci ludzie. Następnie jego zespół, Deceuninck, podał kalendarz do publicznej wiadomości. Trasa po Włoszech, Igrzyska Olimpijskie, tournee po Hiszpanii, Puchar Świata. I nic więcej. Jakby został napisany przez kogoś, kto widzi tylko „El Chiringuito” i jest zaznajomiony z kolarstwem. Puszysta papuga I Anselmo Strong. bez znaczenia. Między koncentracjami. wiele. Na wysokości, na poziomie morza, w Rowie Mariany. cały świat. Jednak … tylko cztery wyścigi.

Kalendarz pełen wyzwań

A teraz podejrzenie. Samo podniesienie go powinno uświadomić nam potencjał, jaki ma Evenepoel. Krótko mówiąc, złudzenie. Ale aby dowiedzieć się, kto jest najmądrzejszy, należy obstawiać. Aby uzyskać „a co, jeśli”. Przez „kto wie”. Rola. Co możesz robić w Giro? Najpierw zadajmy pytanie. Wygranie pierwszego Grand Tour, w którym się znajdujesz, jest bardzo trudne. mam Ankitil, Henault i … daj spokój, migawka pamięci (nie mam tego bardzo dobrego, gdyby tak było, byłbym notariuszem i ustawiłbym się w kolejce, uważaj), ale to … nic. Cóż, tak, pionierzy. Garin i Luigi Jana, będzie więcej. Ale oczywiście nie liczą się one z grubsza. Wydaje się zawieść, prawda? Ani MerexHej. Nie Merckx.

Zdjęcie: Cochise Rodríguez as.
Godzina z Cochise: w kolumbijskim rejestrze rowerowym

Marcus Perida

Nawet przy wszystkim są trudniejsze rzeczy. Chodzi o wyjazd na Grand Tour bez wcześniejszego startu. W planie przywództwa, całkowicie dziewica. Szaleństwo. Żaden przykład nie przychodzi na myśl. Najbliższą rzeczą był Marco Pantani w 2000 roku (i Marco Pantani w latach 90. rozmawialiśmy uczciwie), który łączył sankcje, niepowodzenia, brak chęci, Trudne noce Ostateczny Arreón stanął na starcie po jedenastu miesiącach bez nadepnięcia na profesjonalny peleton. Ta wersja, która zaczęła się od Piazza San Pietro, nie robiła nic, tylko dodawała do niej cukier, dlatego jesteśmy we Włoszech (chociaż w tym przypadku powinni włożyć trochę ricotty, którą włożyli do cannoli … Och, cannoli … . Jest surowo zabronione, jeśli chcesz śledzić grupę w niedzielę).

Zresztą to był cud, a wiele osób szeptało o tym, czy Pantani może i czy Pantani nie może … w końcu z łatwością opanował Giro 99 … i był taki dobry … .. … łysy. Absolutne wyzwanie dla każdego poważnego zestawu, który byłby ważny w setkach lat starożytności, jaki miał ten rower. Upadł pod własnym ciężarem. W pierwszej wymianie … zaniedbana. Cóż, skończył jechać z najlepszymi, a także był krytykiem w Izoardzie, ale … 28. w generale. Spełnia to oczekiwania …

Marco Pantani w jednym ze swoich ostatnich wyścigów. (EFE)

A teraz nadchodzi mozuco, Remco i Dwie dekady później zamierzał podjąć to samo wyzwanie. Precedensy nie są identyczne, bądź ostrożny. Nawet nie w dobrychBantani był najlepszym biegaczem na świecie od maja 1999 roku), Ani w złych (przygotowywanie romaniolo tak, jak było). Ale nawet przy wszystkim trudno powiedzieć, że ma jakiś wybór. Będąc golami, nie powinien nawet znajdować się w pobliżu etapu zwycięstwa, ponieważ w chrono, gdzie ma więcej opcji, zmierzy się Filippo Jana, A on jest prawdziwym ghulem. Poza tym …

Oprócz tego Są też dane do optymizmu. Na podstawie wiary większość z nich, ale czego chcą … Sport zawodowy to przez większość czasu ćwiczenie wiary. Ten potencjał, który chłopiec pokazał niedawno. Że Giro działa w określony sposób, ze sztywnością montażu, która może sprzyjać tym, którzy sięgają bez rywalizacji w nogach. Mniej popyt na Corsę Rosa w tym roku, ale też nie jest zły. Chronos. Zepsute etapy? Cóż, powinni cię kochać. Nowa drużyna. Wsparcie lub przywództwo Meda, Co jest bardzo potężne. Nie wiem, płoną paznokcie. W końcu wśród nowości zawsze szukamy nowości i coraz bardziej się niecierpliwimy. No dalej, jeśli Evenepoel opuści Giro w drugim dniu odpoczynku (możliwy scenariusz), wielu zarzuci ręce na głowy i pochowa dwudziestojednoletniego mężczyznę.

Więc ciesz się wyścigiem. I podążaj za Remco kątem oka. w razie czego. Tak nie będzie.

Hej, to byłoby coś historycznego …

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *