Rezerwacje podróży na grudniowy długi weekend pobiły rok 2022 nawet o 20%

Rezerwacje podróży na grudniowy długi weekend pobiły rok 2022 nawet o 20%

Biura podróży przodują Do 20% rezerw na rok 2022 na ten Most Konstytucjize świętami przypadającymi na 6 i 8 grudnia, to daty, które wielu Hiszpanów wykorzystuje, aby uciec i podziwiać dekoracje świąteczne w innych miejscach, zanim pozwolą sobie na Świąteczna trąba powietrzna w ostatnim miesiącu roku.

W tym sensie pierwszy wiceprezes Hiszpańskiej Konfederacji Biur Podróży (CEAV), José Manuel Lastra, powiedział Europe Press, że Oczekuje się, że rezerwy wzrosną o 15–20%. W porównaniu do roku 2022 na długi weekend grudniowy.


W oczekiwaniu na ostateczne zakończenie ostatniej godziny, wszelkie oczekiwania wzywają nas do zastanowienia się, co to będzie oznaczać „Zwieńczenie bardzo dobrego roku dla branży biur podróży” Zdaniem pracodawcy.

„Długi weekend w grudniu Okazało się, że było bardzo pozytywnie.Lastra zauważył, że daty są pomocne, ponieważ środa i piątek danego tygodnia są świętami.

Optymizm po rekordowym roku

Z UNAV, którego gospodarzem jest prezydent José Luis Mendes”Dużo optymizmu„W tym świątecznym okresie, kiedy rezerwacje w agencjach połączonych w większą jednostkę odpowiadają „bardzo dobrze”, Szacunkowa liczba rezerwacji waha się od 10% do 12% w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Dla Mendesa fakt posiadania pięciu dni urlopu „niewątpliwie” sprzyja zatrudnieniu i jest „idealny” m.in. Odwiedź główne stolice europejskie W szczególności jarmarki bożonarodzeniowe, „rodzaj wycieczek, który w ostatnich latach zyskał zauważalny rozkwit i ogromnie aktywizuje miasta”.

Jarmarki bożonarodzeniowe

Po raz kolejny europejskie jarmarki bożonarodzeniowe stały się w tych terminach tradycją podróżniczą i po raz kolejny – według CEAV – najbardziej poszukiwanymi krajami. Te z Europy Środkowejz typowymi rynkami w miastach Niemcy, Austria, Polska i Czechy.

Co więcej, w preferencjach Hiszpanów obecne są także najsłynniejsze stolice Europy, m.in Londyn (Zjednoczone Królestwo), Paryż (Francja), Rzym (Włochy) i Amsterdam (Holandia).

Destynacje również zyskują na sile Ukierunkowany na turystykę rodzinną. W te dni przed Bożym Narodzeniem dostępne są takie miejsca jak Disney Park i specjalne programy dla regionu Laponii, które „Mają bardzo wysoki poziom popytu”.Potwierdził to Astrze.

W przypadku UNAV najbardziej poszukiwanymi kierunkami w ostatnich tygodniach były np. miasta takie jak Budapeszt (który został wybrany w 2022 roku najlepszym jarmarkiem bożonarodzeniowym w Europie), Salzburg (Szwajcaria), Tallinn (Estonia) i Innsbruck (Austria). W tym roku rynki również odniosły wiele sukcesów. Z Berlina (Niemcy), Wiednia (Austria), Colmar (Francja), Krakowa (Polska), Bazylei (Szwajcaria) lub Kopenhagi (Dania). Oprócz Lizbony, Paryża, Londynu i Rzymu, w skali kraju największym zainteresowaniem cieszą się Madryt i Barcelona wraz z wyspami (w szczególności Wyspami Kanaryjskimi).

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *