Richard Carabaz: Tour de France jest jak maraton i nie musisz się poddawać do ostatniej linii | Inne sporty | Sporty

Ekwadorczyk zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i ma nadzieję na utrzymanie lub poprawę tej pozycji cztery etapy przed metą.

W swoim drugim udziale w wycieczka po Francji, Ekwadorczyk Richard Carapaz Marsze na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej, 5 minut i 43 sekundy za liderem klasyfikacji generalnej Tadej Pojjakar i cztery sekundy Jonas Fingergaard, oraz z 1 minutą 34 sekundą w Rigoberto Uran. Miał swoją premierę w edycji 2020, a po porzuceniu Egana Bernala stał się najpopularniejszym człowiekiem w Brytyjczykach. Jego przygoda z Michałem Kwiatkowskim zakończyła się zwycięstwem Polaka w La Roche-sur-Foron. Pokonał Giro 2019, a w 2020 Vuelta wspiął się na swoje drugie schody wielkimi schodami, co jest celem, do którego aspiruje w Paryżu.

„Bieg jest jak maraton i nie musisz się poddawać do ostatniej linii mety. Nie przestaniemy próbować, nawet jeśli przeciwnik nie ulegnie naszemu rytmowi. W Pirenejach został tylko jeden dzień i czasówkę, muszę wycisnąć z siebie jak najwięcej” – wyjaśnił w środę po swoim trzecim miejscu w Portet, w wypowiedziach opublikowanych przez hiszpańską gazetę. Jak na przykład.

Z Ineos ma na swoim koncie trzy zwycięstwa (jedenaście w swoim CV): częściową i końcową klasyfikację Tour of Switzerland w 2021 roku oraz etap Tour of Poland w 2020 roku. „Czuję, że się rozwijam i mogę wyznaczać sobie cele o większym znaczeniu”. Rozpoczął French Tour jako drugi lider, pod dowództwem Gerianta Thomasa (jak to się stało z Mikelem Landą na Giro, który wygrał), a teraz wszyscy wiosłują w tym samym kierunku: „Jestem podekscytowany, że najmocniejsze podwozie w takich boxach rowerowych jest we mnie, a moi koledzy i technicy wspierają mnie”.

Jednak pomimo zajmowania hipotetycznego honorowego miejsca, obecnie nie wystarczy drażnić Pogacara… co poddaje w wątpliwość „najlepszą drużynę w historii Sky/Ineos w historii Tour”, zgodnie z definicją dyrektora Davida Brailsforda: „Rzeczy nie nie dzieje się tak, jak planujesz, dlatego walczysz o to.

zemsta?

Carapaz walczył ze swoim drugim sezonem w koszulce Ineos, po trzech sezonach z Movistarem. Jego odejście nie odbyło się w dobrych stosunkach. Eusebio Onzue, kierownik zespołu telefonicznego, oskarżył przedstawiciela Ekwadoru, Giuseppe Acuado, o oszukiwanie go. Praktycznie, gdy atakuje Carabaz, Movistar poszukuje. Choć ukrywają się w obronie swoich interesów, wydaje się, że zemsta, Mówi Jak na przykład.

Podobnie jak w La Covatilla, na Vuelcie 2020, kiedy Soler i Mas Roglic wycofali się, rządząc Słoweńcem o swój drugi tytuł, dzielą go tylko 24 sekundy. Richie, jak go nazywają, nie przejmują się pytaniami na ten temat, ale męczą go: „Wszyscy dążymy do tego, co najlepsze dla siebie nawzajem. mieć w Ineos.” (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *