Robert Lewandowski dla Barcelony: Szczegóły wg Bayernu Monachium, podpisanie bomby | La Liga

Międzynarodowe media podają jako fakt Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Barceloną na sezon 2022/23. Wszystko wskazuje na to, że hiszpańskiemu klubowi udało się porozumieć z Bayernem Monachium w sprawie polskiego napastnika, a w najbliższy weekend pojedzie on do kraju, by sformalizować swój związek.

A gazeta Sport podała w piątek, że operacja zostanie zamknięta za 45 mln stałych plus pięć w zmiennych. Hiszpańskie media doniosły, że „Barcelona nie chciała osiągnąć ustalonych 50 milionów euro, których chciał Bayern, i to zrobiły, nieznacznie poprawiając pierwszą początkową ofertę, która wynosiła 40 milionów euro i została odrzucona przez niemiecki klub”.

Według europejskiej prasy presja wywierana przez „Lewę” była niezbędna, by Bayern zgodził się na negocjacje z Barceloną, po tym jak odrzucił pierwszą ofertę. Życzeniem Polaka było wyjechać do Hiszpanii, by zagrać w Barcelonie, i udało mu się to po ciężkich dniach na początku sezonu z Bayernem Monachium. Mówiono, że wydawał się niezdecydowany, ponieważ jego głowa była gdzie indziej. W końcu wszystko będzie miało szczęśliwe zakończenie.

Wszystko wskazuje na to, że Lewandowski przyjedzie do Barcelony w sobotę, by podpisać kontrakt i zostać oficjalnie nowym zawodnikiem Blaugrany.

Dziennikarz Fabrizio Romano, ekspert rynku transferowego, stwierdził, że „w weekend podpisze z Barceloną kontrakt, który jest już uzgodniony od lutego ubiegłego roku. Bayern otrzyma dodatkowe 50 mln euro. Lewandowski nie chciał rozmawiać o sprawa z Chelsea czy Paryżem.” Saint-Germain mimo wielu podejść: tylko Barcelona, ​​​​​​jak Ravenha”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.