Rolnictwo Co piąta firma obecna na Infoagro będzie zagraniczna

Rolnictwo Co piąta firma obecna na Infoagro będzie zagraniczna

Międzynarodowa Wystawa Rolnictwa Intensywnego i Przemysłu Pomocniczego, Galeria Infoagrogotowy na przyjęcie w Palazzo Aguadulce na wystawy i konwencje wszystkich innowacji i doskonałości, które napędzają światowy sektor rolnictwa w nadchodzących dniach 10, 11 i 12 maja. W obliczu braku półtora miesiąca od otwarcia czwartej edycji wystawy Infagro warto zaznaczyć, że 20% Wśród wystawiających się firm, które po raz pierwszy zajmą pawilony wystawiennicze są m.in Kraje Unii Europejskiej, Azja i Ameryka.

Targi Infoagro od początku swojego istnienia stały się wydarzeniem, którego nie można przegapić dla wszystkich zainteresowanych sektorem pierwotnym, co przeniknęło do Duże zainteresowanie poza granicami Hiszpanii. Wzrost liczby zgłoszeń wystawców zarejestrowanych w tej edycji przez międzynarodowe firmy, które nie mając siedziby handlowej w Hiszpanii, będą miały swoje miejsce na tym „forum” rolnictwa i przemysłu pomocniczego w Aguadulce, podkreśla tylko targi Infoagro Ugruntowała się już jako targi międzynarodowe. Rzecznik komitetu organizacyjnego powiedział, że udział międzynarodowych firm w wystawie Infoagro odzwierciedla rangę tego wydarzenia na międzynarodowej scenie branży rolniczej i przemysłów pomocniczych.Całe spektrum działalności wymaganej przez produkt zajmuje te firmy Armenia, Belgia, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Indie, Włochy, Meksyk, Holandia, Polska, Portugalia, Szwecja, Szwajcaria, Turcja i USA Przyjedzie do Almerii z szerokim katalogiem produktów i usług, które poprawią wydajność i jakość upraw. Biokatalizatory, maszyny, marketing, nawozy, produkty fitosanitarne, projektowanie i produkcja, szklarnie, tworzywa sztuczne, nawadnianie, nasiona, oprogramowanie i technologie AI stosowane w rolnictwie to tylko niektóre z sektorów, w których obecne będą międzynarodowe firmy obecne na targach Almeria. „To idealne miejsce, aby poznać najnowsze trendy i osiągnięcia w technologii rolniczej, a także nawiązać kontakty i robić interesy z liderami branży”.

Organizując wystawę Infoagro z prof Katalog wiodących wystawcówgwarantuje, że uczestnicy otrzymają najnowsze trendy i osiągnięcia w technologii rolniczej, a także możliwość nawiązania kontaktów i poznania innych liderów w tej dziedzinie.

Dodaj te firmy do kadry Ponad 500 wiodących firm krajowych i hiszpańskich Kto również weźmie udział w targach Infoagro, odwiedzający będzie mógł uzyskać globalną perspektywę tej branży „na miejscu”, co pozwoli mu zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i trendami. Oprócz poszerzania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu rolnictwa i przemysłu pomocniczego poprzez cykl konferencji wystawienniczych.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *