Rozpoczęcie Uniwersyteckich Mistrzostw Europy w Sportach Plażowych

Rozpoczęcie Uniwersyteckich Mistrzostw Europy w Sportach Plażowych

Dzięki Programowi Wolontariatu Międzynarodowego Erasmus+ łącznie 44 młodych ludzi z krajów UE będzie realizować wolontariat podczas Uniwersyteckich Mistrzostw Europy w Sportach Plażowych 2023, które odbędą się w Maladze w dniach 19–24 września i których organizatorem jest UMA.

Kraje pochodzenia wolontariuszy, począwszy od 18 i 30 lat, czyli Grecja, Polska, Włochy, Cypr, Włochy, Turcja i Rumunia. Dołączy do nich 100 innych lokalnych wolontariuszy, którzy będą pracować przez cały turniej. Twoje wsparcie będzie niezbędne w organizacji tego wydarzenia, którego siedziby znajdują się w Rincon de la Victoria i Torrox.

Ceremonia powitalna została zaprezentowana wcześniej Rachel del Riowiceprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego, był Obecność Emilio Fernandeza, wiceprezesa ds. sportu i przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego; Mercedes Martin, doradca ds. młodzieży w Radzie Miejskiej Malagi; Pedro Ramírez z Andaluzyjskiego Instytutu Młodzieży Andaluzyjskiej Junty i wiceprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego Hilario Sánchez.



Stowarzyszenie Młodzieży Intercambia na prośbę Uniwersytetu w Maladze pośredniczyło w sprowadzaniu do Malagi wolontariuszy, o których udział wnioskowała Hiszpańska Krajowa Agencja Wolontariatu. Oprócz wspierania zadań organizacyjnych turnieju będą także prowadzić działalność promocyjną w ośrodkach edukacyjnych na terenie prowincji Malaga na rzecz wartości ekologicznych i poprawy zdrowia poprzez zajęcia ze sportów plażowych.

W tym ważnym międzynarodowym wydarzeniu sportowym, oprócz uczelni, weźmie udział wiele podmiotów publicznych i prywatnych. Należą do nich Rada Prowincji, gminy Rincon de la Victoria i Torrox, Rada Andaluzji i Najwyższa Rada Sportu.

W turnieju, który odbędzie się w Rincon w dniach 20–24 września oraz w Torrox w dniach 21–23 września, weźmie udział ponad 300 sportowców uniwersyteckich, reprezentujących 48 uniwersytetów z 21 krajów, co oznacza całkowity sukces.

Wszystkie informacje na temat turnieju można śledzić na stronie Sieć I przepływ







You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *