RSVClothes, czyli „polska Zara”, otworzy swój pierwszy sklep w Andaluzji w Maladze

RSVClothes, czyli „polska Zara”, otworzy swój pierwszy sklep w Andaluzji w Maladze

Firma Firma RSV Clothing skupiła się na Maladze, aby otworzyć swój pierwszy oddział w Andaluzji. Polski gigant specjalizujący się w taniej modzie (posiada ponad 4 tys. sklepów w Polsce) otworzy sklep Działa na 680 metrach kwadratowych W parku handlowym Malaga Nostrum. Polska Zara wprowadzi się do przestrzeni zajmowanej wcześniej przez Blanco Główny budynek hali fabrycznej.

Firma zamierza rozpocząć prace jeszcze w tym tygodniu, aby otworzyć siedzibę najpóźniej pod koniec kwietnia lub na początku maja. w tym momencie Firma jest obecna wyłącznie w Walencji Chociaż ma ambitny projekt rozwojowy na terenie całego kraju. Celem jest otwieranie kilkudziesięciu sklepów rocznie, dopóki nie zostaną one rozsiane po całym regionie – wyjaśnia Pablo Castro, szef ekspansji firmy. Rozważa plan Otwarcie do 50 sklepów w ciągu pięciu lat.

Wkrótce w parku zostaną otwarte także Pull Love i Super Perfumerie

W firmie to potwierdzają Wybór Malagi nie jest przypadkowy Poszukują bowiem lokalizacji o dużym natężeniu ruchu turystycznego, a potencjał stolicy w tym zakresie jest wyraźny, co miało już miejsce w stolicy Lewantyny. Nie wykluczają też otwarcia nowych drzwi w gminach guberni w nadchodzących miesiącach. Jeśli chodzi o stolicę, zwracają uwagę, że posiada ona pierwszorzędne lotnisko i że odwiedzający miasto turyści mają zazwyczaj większy potencjał wydatkowy niż inne obszary. W tej chwili zamknęli już dwa najbliższe otwarcia w galeriach handlowych w Madrycie.

Castro spodziewa się tego w sklepie DC Pracę będzie miało około siedmiu osóbChociaż nie rozpoczęli jeszcze procesu selekcji. Menadżer ten potwierdza, że ​​oferty pracy będą publikowane na specjalistycznych portalach i będą ogłaszane w samej galerii. Później umożliwią także konkretnemu e-mailowi ​​bezpośrednie zarządzanie ofertami.

Kolejne zmiany w fabryce

Odzież RSV zapewni Kolekcje dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Marka znana z oferowania taniej mody obejmuje odzież codzienną, odzież wizytową i odzież techniczną do uprawiania sportu i przygody. Na tym pierwszym etapie menedżerowie firm zawsze starają się otwierać sklepy w centrach handlowych, ponieważ mogą one mieć większą powierzchnię ekspozycyjną niż w sklepach przyulicznych.

Pojawienie się odzieży RSV nie będzie jedyną nowością w tym parku handlowym. Jak już donosiła ta gazeta, Iberdrola Inmobiliaria podpisała dwie nowe umowy najmu z klubem Operatorzy Super Perfumerías i Pull Love, który zostanie zainstalowany również w budynku Factory Outlet. Pierwsza z nich, Super Perfumerías, to andaluzyjska sieć, która stała się jednym z liderów w swojej branży, posiadając ponad 90 punktów sprzedaży rozmieszczonych na terenie całego kraju. Ze swojej strony Pull Love to włoska firma specjalizująca się w produkcji i marketingu dzianin damskich i męskich, działająca w kanale detalicznym jako dostawca wiodących marek, takich jak Carolina Herrera.

Nowe łańcuchy przybyły z ręki JMarketer Jones Lang LaSalle Wkrótce dołączą do innych już znajdujących się w budynku głównym, takich jak El Corte Inglés, Desigual, Cortefiel, Mango, Amichi, Benetton, Levi's, Xti, Charanga, Spagnolo, Parfois, Mustang i inni.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *