RX 6500 XT jest notowany przez Lenovo i zostanie wydany w styczniu

RX 6500 XT jest notowany przez Lenovo i zostanie wydany w styczniu

Lenovo potwierdza istnienie RX 6500 XT, jedna z nowych kart graficznych, które AMD Plany na najniższym poziomie.

AMD RX 6500 XT, Lenovo potwierdza istnienie tego modelu

Najwyraźniej Lenovo dołączyło kartę graficzną Radeon RX 6500 XT, jak na razie niezapowiedziany, na arkuszu specyfikacji jednego z prekompilowanych komputerów.

Komputer Lenovo nazywa się T5 Legioni został odkryty przez KOMACHI_ENSAKAZwróć uwagę, że ostatnia zakładka z 9 grudnia wspomniała o nowej karcie Radeon z 4 GB pamięci GDDR6 jako opcją.

W chwili pisania tego tekstu Lenovo wykryło błąd i usunął plik. Jednak nadal można uzyskać do niego dostęp z pamięci podręcznej Google, gdzie widzisz plik RX 6500 XT na liście.

RX 6500 XT

Poleć nasze Przewodnik po najlepszych kartach graficznych na rynku

Plik stwierdza tylko, że plik RX 6500 XT efektywnie 4 GB pamięci GDDR6 Zapewni dwa złącza wyświetlacza: HDMI 2.1 i DisplayPort 1.4a. Nie ma zbyt wielu szczegółów na temat specyfikacji, ale wcześniej mówiliśmy, że będziesz używać GPÜ Navi 24 z 1024 procesorami strumieniowymi. 6500 XT będzie oczywiście korzystał z pełnego układu Navi 24, podczas gdy RX 6400 Będę używał skróconej wersji tego formularza na poziomie podstawowym.

Ewentualna data uruchomienia to połowa stycznia. Jeśli data jest poprawna, możemy ją zobaczyć w trakcie WPG 2022. AMD będzie tam 4 stycznia, aby ogłosić pewne informacje, chociaż oficjalnie nie wiemy dokładnie, które z nich. Będziemy Cię na bieżąco informować o wszystkich nowościach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *