Samsung ulepsza laboratorium testów zdalnych, aby wspierać programistów na całym świecie — Samsung Newsroom w Polsce

Deweloperzy mają możliwość wirtualnego i zdalnego testowania nowych aplikacji na tysiącach urządzeń Samsung Galaxy na całym świecie. „Nie bylibyśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom tak innowacyjnych rozwiązań mobilnych bez naszej niesamowitej społeczności programistów” — powiedział TM Roh, prezes i lider działu komunikacji mobilnej w Samsung Electronics.

Ujawniono Samsung Electronics Co., Ltd. Niedawno ulepszone oprogramowanie Remote Test Lab firmy Samsung umożliwia programistom łatwe testowanie swoich aplikacji zarówno wirtualnych, jak i zdalnych na tysiącach urządzeń Samsung Galaxy, w tym teraz serii Galaxy S21 z One UI 4. beta oraz najnowszych Galaxy Z Fold3 5G i Z Flip3 5G. . Zdalne laboratorium testowe ułatwia programistom testowanie nowych aplikacji, ponieważ nie muszą oni pokrywać żadnych kosztów sprzętu.

Uczestnik z Polski organizuje Bibliotekę Galaxy Test Device Library

Brazylijscy programiści dbają o płynne działanie laboratorium zdalnego testowania

Amerykański specjalista przeprowadza kontrolę oprogramowania i konserwację urządzeń testowych Galaxy

Dzięki globalnemu dostępowi do Remote Test Lab programiści z całego świata będą mogli zdalnie testować swoje aplikacje na urządzeniach testowych Galaxy, niezależnie od kraju, w którym mieszkają. W ciągu ostatnich 10 lat Samsung utworzył zdalne laboratoria testowe na całym świecie, w tym w Indiach, Polsce, Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Aby dostęp do usług oprogramowania był szybszy i bardziej niezawodny niż kiedykolwiek wcześniej[1]Samsung rozszerzył teraz program o laboratoria w Brazylii, Rosji, Wielkiej Brytanii i Wietnamie.

„Nie bylibyśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom tak innowacyjnych rozwiązań mobilnych bez naszej niesamowitej społeczności programistów” — powiedział TM Roh, prezes i lider działu komunikacji mobilnej w Samsung Electronics. „Dlatego inwestujemy w naszą wiedzę i innowacyjne technologie, aby wspierać programistów, którzy są niezbędnymi partnerami w dalszym rozszerzaniu naszego otwartego ekosystemu Galaxy”.

Aby usprawnić testowanie, firma Samsung wydała nową wersję oprogramowania[2]. Deweloperzy będą mieli dostęp do zautomatyzowanego narzędzia testowego, które pozwoli im monitorować zużycie procesora i pamięci podczas działania ich aplikacji i sprawdzać, czy aplikacja ma jakikolwiek wpływ na zasoby systemowe. A dzięki nowej usłudze klienta internetowego, oprogramowanie posiada ulepszoną grafikę i interfejs użytkownika. W niedalekiej przyszłości programiści będą mogli skorzystać z nowego kanału komunikacji, dającego im bezpośredni dostęp do ekspertów Samsunga, którzy mogą doradzić im, jak poprawić działanie ich aplikacji.

Nowy program Samsung Remote Test Lab jest dowodem zaangażowania firmy Samsung w pomaganie partnerom i programistom w korzystaniu z rewolucyjnych funkcji, takich jak składany Galaxy Z, defensywne zabezpieczenia dzięki Samsung Knox oraz ciągła łączność z jednym interfejsem użytkownika. Dzięki przebudowanemu Remote Test Lab Samsung będzie nadal ściśle współpracować z programistami z całego świata, pomagając im przekraczać granice i otwierać nowe horyzonty innowacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat laboratorium zdalnego testowania Samsung, odwiedź: developer.samsung.com/remote-test-lab

[1] Szybkość testowania w Remote Test Lab może zależeć od odległości od serwera, szybkości danych, ruchu w sieci i lokalnych zasad sieci (zapora).

[2] Dostęp do nowych funkcji może się różnić w zależności od modelu, oprogramowania i rynku. Programiści muszą zalogować się w witrynie Samsung Developers za pomocą konta Samsung. Aby uzyskać dostęp do usługi klienta internetowego, programiści będą musieli użyć przeglądarki Chrome.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *