Scaloni zauważa: klęska Polski

Scaloni zauważa: klęska Polski

Świętowanie Holandii po drugim podboju Bergwijn / AFP

Polska, która będzie trzecim przeciwnikiem Argentyny w fazie grupowej katarskich Mistrzostw Świata 2022, które rozpoczną się w listopadzie przyszłego roku, przegrała wczoraj w Warszawie z Holandią 2:0 w czwartym meczu grupowym Strefy A Europy narody związkowe. liga.

Bramki „pomarańczowych” zdobyli Cody Gakbo i Stephen Bergwijn.

Mecz odbył się na Stadionie Narodoy w Warszawie. Polacy, którzy 30 listopada zmierzą się z Argentyną w Doha w trzecim spotkaniu Grupy C na Mistrzostwach Świata, ustawili się w szeregu ze swoim gwiazdorskim napastnikiem Robertem Lewandowskim, który mimo wszystkich swoich wysiłków nie wystarczył, by skrzywdzić Holendra. Zespół, który przeszedł od drobnego do większego.

Podczas gdy w tej samej grupie rozgrywek, w Brukseli, w Belgii, jeden z kandydatów w Katarze pokonał Walię 2:1 (po raz kolejny grając w Pucharze Świata po 62 latach), z obniżonymi golami Kevina De Bruyne i Michy Batshuayi (Kefer Moore) .

W Paryżu Francja, również faworyt, pokonała Austrię 2:0 po bramkach Kyliana Mbappe i Olivera Girouda. Dziś grają między innymi z Niemcami przeciwko. Węgry (Grupa A3, 15:45) i Włochy przeciwko Anglii (15:45, ESPN).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *