Sędziowie przyjeżdżają pijani i zastępują ich w meczu Orbelín Pineda

Sędziowie przyjeżdżają pijani i zastępują ich w meczu Orbelín Pineda

the recenzent Nadal dają coś do powiedzenia w świecie futbolu. Do przypadków, które miały miejsce w Meksyku i Anglii, dodano grupę polskich gwizdów, których zastąpili pijani przybysze.

Do niefortunnego zdarzenia doszło przed pojedynkiem AEK Ateny, w którym gra Meksykanin Orbelin Pinedazespół, który zmierzył się z Arisem Saloniki w ramach barażu o tytuł Ligi Greckiej.

Okazuje się, że cały panel arbitrażowy, który przyleciał z Polski, wszczął bójkę na lotnisku, kiedy rzekomo byli pijani.

Zaangażowani są Polacy Paweł RatchkowskiA także jego asystenci Radslav Sica i Adam Kopcik oraz odpowiedzialny za wideo asystent sędziego Jakubik, choć zaprzeczali temu, co się stało.

Podczas rejsu pokłócili się z greckimi pasażerami, którzy mieszkali w Polsce i przyjeżdżali odwiedzić ojczyznę.

Według informacji portalu Gazzetta.gr, sędziowie rozmawiali o historii greckiego futbolu, mówiąc szokujące rzeczy, spożywając duże ilości alkoholu w samolocie.

Polskie panowanie broni się

Raczkowski, który ma duże doświadczenie w rozgrywkach takich jak Liga Europejska, zaprzeczył wszystkim doniesieniom lokalnej prasy i potwierdził, że inni pasażerowie zostali sprowokowani.

„Wszystko, co napisano o nas, że jesteśmy pijani, to kłamstwo. Jesteśmy profesjonalnymi sędziami i nigdy nie będziemy się tak zachowywać.”

Najczęściej czytane w sporcie

Dodał, że podczas lotu dwóch pasażerów mówiących w obu językach zaczęło ich obrażać bez powodu. „Powiedzieli nam, że wspierają Panathinaikos i że następnego dnia powiedzą o wszystkim prasie, a my nie gwizdniemy w tym meczu”.

Wskazał, że chce zawiadomić policję na lotnisku, a przedstawiciel związku powiedział mu, że nie ma ku temu powodu i że straci całą noc. „Przyjąłem to i poszedłem do hotelu, w którym spędziłem całą noc, a nie do jakiejś tawerny, jak to łatwo stwierdzić na podstawie nagrania z obiegu zamkniętego”.

Chcesz być na bieżąco z najlepszymi treściami sportowymi? Odwiedź nasze sieci i subskrybuj: Facebook | Świergot | youtube | TIK Tok

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *