Sklep Epic Games Store pozwala teraz pochwalić się osiągnięciami znajomym i nie tylko

W listopadzie ubiegłego roku sklep Epic Games Store uruchomił własny system nagród „Moje osiągnięcia”. Platforma ogłosiła teraz nową wersję, która odnawia sekcję i Umożliwia wyświetlanie różnych danych i statystyk. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem „to jak torba z pamiątkami i centrum kumpli”, miejsce, w którym wyświetlane są zarówno osiągnięcia, jak i postępy w grach. I tak, każdy może to zobaczyć.

Z zakładki „Znajomi” można odwiedzić stronę kontaktu i zobaczyć jego osiągnięcia oraz postępy. Wszyscy użytkownicy mają kod, który jest generowany od pierwszej litery nazwy użytkownika. Każdy, kto odwiedza Twoją stronę, może zobaczyć, ile odblokowałeś osiągnięćGry, w których osiągnąłeś poziom platyny, a twoje punkty doświadczenia znajdują się na górze strony.”

Zakładka Osiągnięcia zawieral Postęp w każdej grze, osiągnięcia i platyna. Jeśli klikniesz na Znajomi, zobaczysz listę w porządku alfabetycznym, więc mogą zajmować kilka stron.

Monitor prywatności

Oczywiście wszystko zależy od ustawień prywatności, które każdy tworzy na swoim koncie. Informacje te można skalibrować w czterech kategoriach: Generał, znajomi znajomych, tylko znajomi i tylko ja.

W przypadku graczy z włączoną kontrolą rodzicielską domyślną opcją jest Tylko ja, podczas gdy dla wszystkich innych kont domyślną opcją jest Znajomi znajomych. Obiecują, że w przyszłych wydaniach Będzie można dostosować wygląd strony I odblokuj dodatkowe opcje dostosowywania poprzez interakcję z osiągnięciami.

Wśród nowości, które nadejdą w przyszłości, są recenzje i ankiety dotyczące gier. Według firmy Epic to im pomoże Rozwiń swoje strony kategorii, co spowoduje utworzenie „Więcej niestandardowych kategorii” na stronie głównej sklepu. Zamierzają też ujednolicić cały system powiadomień w jednym miejscu.

Nadal możesz pobrać plik darmowe gry tygodnia, Total War: Warhammer i Miasto Mosiądzu.

źródło | Sklep z grami epickimi

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *