Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy S23 Jeśli nie możesz pokonać konkurencji, dołącz do niej

Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy S23 Jeśli nie możesz pokonać konkurencji, dołącz do niej

Szczególnie Qualcomm potwierdził, że cała seria Galaxy S23 zamierzałem użyć Snapdragon 8 Gen 2I Slajd pokazany jako najbardziej zaawansowany Opracowany do tej pory przez giganta z San Diego, znajdzie zastosowanie również w innych wysokiej jakości terminalach z Androidem.

Jednak Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy S23 będzie Model specjalnyróżni się od ogólnej wersji, która będzie obecna w innych smartfonach, a dziś mogliśmy potwierdzić, że zarówno Qualcomm, jak i Samsung chcą ten fakt podkreślić, do tego stopnia, że Mają nawet przygotowane specjalne logo.

Na załączonym obrazku możemy zobaczyć wspomniane logo, które zawiera odniesienie do faktu, że ten chip jest ekskluzywny dla serii Galaxy, a także jest Funkcje, które może zaoferować Snapdragon 8 Gen 2, wyróżniają się w grach. Nagłówek odnosi się do Galaxy S23 Ultra i dosłownie mówi: „Poszukiwanie epickiej gry mobilnej dobiegło końca”.

Mobilne gry nadal przynoszą duże zyski, a wyższa wydajność najpotężniejszych SoC ma sens, gdy są używane do obsługi tego rodzaju aplikacji, więc nie dziwię się, że Samsung zdecydował się wypromować Galaxy S23 ultra w tą drogą. To się jeszcze okaże, takjeśli Snapdragon 8 Gen 2 może przewyższyć Apple A16.

Przypominam, że zgodnie z najnowszymi informacjami i wiarygodnością jedyną różnicą między SoC Snapdragon 8 Gen 2 ekskluzywnym dla Galaxy S23 a modelem standardowym będą częstotliwości pracy. Nie mamy jednak dokładnych specyfikacji Mówi się o lekkim wzroście MHz w rdzeniu Cortex-X3 i GPU.

Galaxy S23 zostanie zaprezentowany 1 lutego, więc zostało nam bardzo niewiele, aby wiedzieć, co potrafią te nowe smartfony. Myślę jednak, że pozostanie nam również bardzo ważne pytanie, na które odpowiedź zajmie nam trochę czasu: Co Samsung zrobi z Galaxy S24, ponownie uruchomi najwyższej klasy Exynos SoC lub skorzysta z Snapdragon 8 Gen 3 SoC? Biorąc pod uwagę zainteresowania Samsunga sektorem półprzewodników, bardziej skłaniam się ku pierwszej opcji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *