Sprinter ukończył Ocarina of Time w czasie poniżej 4 minut w demie w Smash Bros Brawl

Społeczność speedrunnerów zawsze szuka rekordów do ukończenia gier wideo, o których nikt nie słyszał. To przesuwa bariery programistyczne dla każdej gry wideo. Ale sprinter dzwonił zapisz stan To było zdecydowanie poza normalnością.

Gracz był w stanie dokończyć The Legend of Zelda: Okaryna Czasu W mniej niż cztery minuty. Błogosławieństwem jest to, że udało się to osiągnąć w wersji demonstracyjnej gry wideo osadzonej jako specjalny dodatek do bijatyki Smash Bros Brawl, która pojawiła się na konsoli Nintendo Wii.

Oczywiste jest, że powyższe nie pozwala na uznanie w oficjalnych zapisach, ale w każdym razie jest to bardzo niesamowity wyczyn.

Przede wszystkim demo klasycznego Nintendo 64 pozwala jedynie na pięciominutowy test, na który wpadli twórcy Smash Bros. Brawl ma dostarczyć małą próbkę tytułów, z których należą wojownicy włączeni do ich gry.

W tym przypadku demo gry wideo rozpoczęło się w Temple of Time i zawierało kilka przedmiotów, które zostały już odblokowane, więc w momencie błędów i innych sekretów był w stanie zidentyfikować szereg działań, które pozwoliły mu uzyskać dostęp do napisów bez potrzeby. Aby przejść przez zamek Gannon.

Obejrzyj osiągnięcie w następnym filmie pobranym z żebrowany.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *