Square Enix ogłasza transmisje z „wieloma zwiastunami”

Dzisiejsze wiadomości są takie Square Enix zapowiada transmisje. To był pracowity rok dla Square Enix. Świętowali 20-lecie Kingdom Hearts, a także 25-lecie Final Fantasy VII. Pojawiło się również kilka zapowiedzi nowych gier firmy, takich jak Kingdom Hearts 4, Final Fantasy 7 Crisis Core Reunion i Final Fantasy 7 Rebirth. Nie obejmuje to gier, które uruchomili w tym roku, takich jak Live A Live.

W rzeczywistości Square Enix reklamuje transmisje. Jutro będzie transmisja na żywo z Save Point. Mówią, że „pokażą wiele zwiastunów, odpowiedzą na twoje pytania i podadzą wiele kodów do gier”. po drugie, Square Enix dołączył do Oasys, a wielki zakład na blockchain trwa.

Square Enix ogłasza transmisje

Z tak wieloma rzeczami na horyzoncie To tylko kwestia czasu, zanim Square Enix będzie miał więcej wiadomości do przekazania. A teraz, gdy Square Enix uruchomiło „wiele zwiastunów”, fani firmy mogą być podekscytowani oczekiwaniem na ujawnienie więcej szczegółów na temat gier, które już zostały ogłoszone, a także prawdopodobnie nowych. Gracze Xbox będą musieli poczekać, aby zobaczyć, ile z tych gier zostanie wydanych na Xbox.

Embracer Group finalizuje przejęcie Square Enix Western Studios

to jest czyste Square Enix ma dziwny związek z Microsoftem i Xbox, który niedawno umieścił prawie wszystkie Final Fantasy na Xbox Game Pass, ale z wyjątkiem niektórych z jego największych przyszłych wydań z tej platformy. Powiedziawszy to, teraz, gdy Square Enix ogłosiło transmisję „ciężkiego zwiastuna”, będziemy musieli obserwować, co zostanie ujawnione.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.