Steam Next Fest powróci z setkami bezpłatnych wersji próbnych: historia i pierwsze szczegóły

zawór Oficjalny blog Steam ogłosił świętowanie Steam Next Fest 2022Co kiedyś wiedzieliśmy Festiwal Gier Steam. W tym samym duchu, co w poprzednich wersjach wydarzenie zostanie zaprezentowane W czerwcu br. Setki darmowych wersji demo Jedno z wydań, które pojawią się na platformie w nadchodzących miesiącach.

Kiedy jest Steam Next Fest 2022?

ten Steam Next Fest 2022 To się zacznie 13 czerwca 19:00 (CEST) A .. się skończy 20 czerwca o tej samej godzinie, 19:00 (CEST). Ogłaszamy Next Fest na Steam, wielodniowe święto nadchodzących wydań. Przeglądaj i wypróbuj wersje demonstracyjne setek gier, wyświetl profil Opracowane audycje I porozmawiaj z zespołami O ich grach w przygotowaniu, które mają trafić na Steam”, wyjaśniają na oficjalnym portalu, który pozwala utworzyć przypomnienie, abyś mógł zostać powiadomiony w naszym kalendarzu, gdy zbliżają się daty.


W sumie cały tydzień Oferty darmowych gier który ukaże się wkrótce. Od małych, pełnych talentów tytułów niezależnych po większe tytuły, które z pewnością sprawią, że branża zacznie mówić. Okazja do odkrycia, w skrócie, towarzyszących audycji, w których interakcja między twórcami a fanami jest kluczowa, przełamując tym samym niektóre bariery charakterystyczne dla wydarzeń takich jak E3, gdzie jest większy dystans między obiema stronami.

Steam Next Fest Game zmienia kryteria kwalifikacyjne

Jedną z cech tego Steam Next Fest jest to, że jedna z obowiązkowych zasad poprzednich wersji nie ma zastosowania. Przypomnijmy, wcześniej było obowiązkowe, aby premiera wszystkich dostępnych gier wideo była zaplanowana na maksymalnie sześć miesięcy. nie teraz.

„Wszystkie niewydane gry kwalifikują się. Nie ma ograniczeń w oparciu o oczekiwaną datę premiery” – zapewniają deweloperzy. Rejestracja jest otwarta do 21 kwietnia, ostateczny termin dla twórców. Jeśli jesteś twórcą lub twórcą gier wideo, na ten link Możesz zapoznać się z dokumentami potrzebnymi do udziału w festiwalu.

źródło | parowy (dwa)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.