Subo Half Marathon z udziałem sportowców olimpijskich i Pucharu Świata

Subo Half Marathon z udziałem sportowców olimpijskich i Pucharu Świata

Jeisson Suárez i Erika Abril prowadzą w elitarnym składzie w konkursie.

Sportowcy olimpijscy i mistrzowie świata, Jason Suarez z Team Porvenire i Erika Abril ze Złotych Sportowców, prowadzą w elitarnym składzie w Półmaratonie „Ojciec Jesús de la Piedra de Sopo” ma się spełnić w najbliższą niedzielę, 12 grudnia.

Tocancipá będzie gospodarzem wyścigu sportowego Miguel de Ibarra 8 grudnia

Tolima z Grupy Porvenir była obecna na poprzednich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio oraz na Mistrzostwach Świata w Półmaratonie w Gdyni, Polska w poprzednim roku. Ze swojej strony April Boyacense reprezentowała Kolumbię na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie 2012 i Rio de Janeiro 2016, a także na Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce 2013 w Moskwie.

Pojawia się również w elitarnym gronie egzaminu Cundinamarquesa, który zakończy swoją piątą edycję: Franklin Telles z Bogoty, Mistrz Prowincji Soacha Cross Country; John Escamilla z Santander, zwycięzca Narodowego Wyścigu Lekkoatletycznego 10 000 w Cali; Catalina Beltran i Wilmer Alexis Forero z Atlitas de Oro figurują w 42-kilometrowym wyścigu „Del Mare zwłaszcza” w Santa Marta i maratonie Merrill Trail Tour Marathon w Guatavita (42 000).

Chcesz oglądać mecze kolumbijskiej piłki nożnej w domu z dowolnego miejsca? Zarejestruj się tutaj, aby wygrywać sporty online

Na liście znajdują się również między innymi Martha Ronseria, Lady Lozano, Reto Lopez i Hector Ortiz. Warto zauważyć, że aby wziąć udział w piątej edycji Półmaratonu „Padre Jesús de la Piedra de Sopó”, należy mieć minimalny harmonogram szczepień na pierwszą dawkę.

Miejsce spotkania dziesięciu spornych kategorii Będzie to główny park Gminy Sopo.

*Z informacjami z komunikatu prasowego

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *