Super Meat Boy Forever pojawi się na konsolach 16 kwietnia

Super Meat Boy Forever trafi na konsole 16 kwietnia. Team Meat Studio potwierdziło, że sequel popularnej platformówki 2D Super Meat Boy zostanie ostatecznie wydany na PlayStation 4 i Xbox One. Super Meat Boy Forever to wymagająca i brutalna niezależna gra platformowa Do sprzedaży trafił 23 grudnia ubiegłego roku. Z tej okazji saga powraca na konsole po pierwszej odsłonie W cenie 15,99 euro. Właściwie to kontynuacja Został dobrze przyjęty w sprzedaży i otrzymał mieszane recenzjeŚrednio siedem. Aby uczcić premierę gry na konsolach, studio opublikowało podsumowanie Zwiastun filmu Z gry:

«Meat Boy i Bandage Girl od kilku lat żyją szczęśliwie i są pozbawieni Dr. Fetusa, a teraz mają śliczną córeczkę o imieniu Nugget. Pewnego dnia, gdy nasi bohaterowie byli na spacerze, dr Vitus wkradł się do środka, powalił nieprzytomnego chłopca i dziewczynę z bandażem łopatą i porwał Nugget! Kiedy nasi bohaterowie się obudzili, złamali sobie stawy palców i zdecydowali, że nie przestaną, dopóki nie odzyskają Nugget i nie udzielą dr. Vitusowi bardzo ważnej lekcji. Lekcja, której można się nauczyć tylko uderzeniami i kopnięciami.«

Super Meat Boy Forever jest dostępny na Androida, PlayStation 4, Nintendo Switch, PC, iOS i Xbox One. Możesz również znaleźć Więcej informacji o tej sadze o grach wideo na naszej stronie. I nie zapomnij śledzić naszego konta Świergot Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami branżowymi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *