Szwecja musi wyjść z jaskini przed tętniącą życiem Słowacją

Szwecja musi wyjść z jaskini przed tętniącą życiem Słowacją

MADRYT, 17 czerwca (Europe Press) –

Szwecja i Słowacja spotkają się w piątek (15:00) na stadionie Krestovsky w Sankt Petersburgu (Rosja) w poszukiwaniu trzech kluczowych punktów dla obu, zwłaszcza dla Jana Anderssona, który prawdopodobnie będzie jeszcze śmielszy niż w swoim debiucie. Z Hiszpanią, aby spróbować pokonać spokojniejszego przeciwnika, mając zwycięstwo już za pasem

Słowacki zespół rozpoczyna drugi dzień grupy E tych mistrzostw Europy w optymalnej pozycji, jako że jako jedyny dodał trzy punkty, pozostawiając mu miejsce na chwilę obecną, choć nie zamknął się po następnej środzie przeciwko Hiszpańska drużyna. .

Z tego powodu ci, którzy byli wcześniej zarażeni wirusem Corona, zdają sobie sprawę, jak ważne jest ponowne odniesienie zwycięstwa, które sprawia, że ​​są klasyfikowani do 1/8 finału, kiedy zostali sklasyfikowani jako teoretyczny „Kopciuszek”. Jednak zwycięstwo nad Polską w ich debiucie w miniony poniedziałek usunęło tę etykietę i wysłało ostrzeżenie do następnego przeciwnika, wyraźnie podkreślając ich przewagę nad podopiecznymi Luisa Enrique Martineza.

Szwecja, która cofa się do scenariusza, w którym w ostatnich mundialu zdobyła bilet do ćwierćfinału, podniosła grę bardzo defensywną, aby kontrolować przewagę techniczną i największe posiadanie hiszpańskiej drużyny, ale na pewno się to zmieni i zabierze. krok do przodu przeciwko przeciwnikowi, który nie budzi w tobie większego strachu.

Pomimo stylu La Cartuja, Szwedzi mieli dwie bardzo wyraźne szanse i niewiele stracili w drugiej połowie, ale teraz musi zdecydowanie zmienić rolę i być największym sztangistą meczu. Słowacja ma przewagę dzięki swojemu inauguracyjnemu zwycięstwu, a Szwecja musi, przynajmniej na początku, wykazać większą ambicję zwycięstwa.

“Nie sądzę, aby Słowacja zapłaciła tyle, co Hiszpania i będziemy mogli pokazać inne aspekty naszej gry. Kluczem będzie stabilność w naszym sposobie gry, ponieważ w poniedziałek mieliśmy bardzo mało. W ciągu tygodnia, w którym graliśmy przeciwko Armenii, drużynie, która broni się głębiej i zagraliśmy świetny mecz, ofensywnie” – powiedział Jan Andersson.

Szwedzki trener ma dobre wieści o powrocie do zdrowia ważnego ofensywnego zawodnika, takiego jak młody skrzydłowy Dejan Kulusevki, który już przezwyciężył koronawirusa, który opuścił go z debiutu i który może być główną nowością w jego jedenastu zawodnikach. Dużo ubrań w La Cartuja.

Tarkovic ostrzegł: „Spodziewamy się trudnego meczu. Myślę, że Szwecja ma wyższą jakość niż Polska, więc będzie to dla nas nowe wyzwanie, chociaż jeśli nadal będziemy wierzyć, że znów odniesiemy sukces. Jesteśmy gotowi umieścić wszystko w grze ”. , który wygląda na to, że powtórzy 11 w swoim 1-2 zwycięstwie nad Polakami.

arkusz danych.

Możliwe sojusze.

SUECIA: Olsen. Lustig, Lindelof, Danielson, Augustinson; Larson, Eckdal, Olson, Forsberg; Izaaka i Borga.

Słowacja: Dubravka; Pecaric, Satka, Skriniar, Hobokan; Kouka, Hrumada; Harslin, Hamsik, Mack; Przyjazny.

Arbiter: Daniel Seibert (ALE).

Stadion: Krestovsky, Sankt Petersburg (Rosja).

– Czas: 15.00 / cztery.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *