Ta meksykańska restauracja rozumie, dlaczego jest pełna chipsów tortilla

Ta meksykańska restauracja rozumie, dlaczego jest pełna chipsów tortilla

Restauracje meksykańskie często dodają chipsy i salsę na początku posiłku. Jak to często bywa, goście zapełniają się na długo przed zamówieniem przystawek. Teraz kobieta na TikToku odkryła, dlaczego zawsze mamy pełno żetonów.

Wiadomość błyskawiczna: żetony mogą być znacznie większe, niż myślisz.

TIK Tok Użytkownik Sarah Joy Yates (@sarahjoyyates) opublikowała niedawno swoje odkrycia za pośrednictwem wirusowego wideo. W klipie twórca treści siedział przy restauracyjnym stole z tradycyjnym koszem chipsów tortilla. Następnie wziąłem końcówki dwóch chipsów tortilli i złożyłem je jak puzzle, tworząc kompletną tortillę.

„Wszyscy dosłownie jemy całe tortille” – napisała w tekście.

Żartobliwie wyraziła swoje zmieszanie w podpisie: „Moje ulubione jedzenie, ale ile chipsów tortilla przed głównym posiłkiem to za dużo?”

Daily Dot skontaktował się z Yatesem za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości na Instagramie i komentarza na TikToku. Film miał 2,3 miliona wyświetleń, co pozostawiło widzów niewzruszonych realizacją Yatesa.

„No cóż, z tego właśnie zrobione są chipsy tortilla” – napisał jeden z widzów.

„A co z nim? Zawsze poproszę o 4 dodatkowe kosze, a potem spróbuję ukraść kolejny.”

Trzeci powiedział: „Nie uwierzysz w to”.

Niektórzy jednak stanęli w jej obronie.

@sarahjoyyates Moje ulubione jedzenie, ale ile tortilli przed głównym posiłkiem to za dużo? 🤣 #Meksykańskie jedzenie #tortilla #ups #fyp ♬ Fiesta Mexicana – Musica Mexicana

„Rozumiem, co masz na myśli. „Właściwie nie zwracamy uwagi na to, ile chipsów tortilla zjadamy w sumie” – skomentował jeden z użytkowników.

„No cóż, tak, ale myślałem, że 6 lub 7 żetonów równa się jednemu chipsowi tortilla, a nie dwóm” – powiedział inny.

Podjadanie może być zdradliwe. tak jak Dzień Kobiet „Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak trudno jest Ci trzymać się z daleka od stołu z przekąskami? Twoje pragnienie soli jest prawdopodobnie silniejsze niż chęć trzymania się z daleka od miski z chipsami, co powoduje, że spożywasz dużo kalorii. Chociaż salsa jest niskokaloryczne, to Brakuje im mocy zaspokajającej apetyt, jaką zapewniają zdrowe dla serca tłuszcze zawarte w guacamole i białku fasoli. Wypróbuj te z chipsami wieloziarnistymi i o niskiej zawartości sodu, które zawierają więcej błonnika niż same chipsy kukurydziane, aby zapewnić i ograniczyć łaknienie soli .

Zatem następnym razem, gdy będziesz cieszyć się posiłkiem w stylu teksańsko-meksykańskim, pamiętaj, że przeciętna tortilla pszenna zawiera… Około 18 węglowodanów A jeśli uzupełnisz swój koszyk chipsami i salsą, może to być sposób na zaspokojenie Twojego apetytu.

*Pierwsza publikacja: 26 grudnia 2023 r., 19:00 CST

Melodia trzymana

Melody Held jest pisarką zajmującą się kulturą. Jej prace można znaleźć w Glitter Magazine, BUST Magazine i nie tylko.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *