Tak działa tarczyca w Animal Crossing: New Horizons – Nintenderos

Otrzymaliśmy kilka interesujących informacji dotyczących jednego z najważniejszych tytułów na Switcha. Aktywnie o tym rozmawiamy Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty.

W Animal Crossing Direct 15 października mogliśmy zobaczyć wiele wspaniałych wiadomości. był jednym z nich Rola tarczycy.

W poprzednich tytułach było 40 rodzin Gyroids Różne, wydają różne dźwięki. Podobnie jak skamieniałości można go znaleźć w dziury w ziemi Po deszczu lub śniegu są zwykle daleko od budynków.

Jak znaleźć Gyroids w Animal Crossing: New Horizons

W Animal Crossing: New Horizons Gyroids działają nieco inaczej, podobnie jak w ogrodnictwie. To zostało znalezione Pochowany w ziemi w małych fragmentach. Po wykopaniu tych fragmentów musimy je ponownie zakopać i podlać konewką. Następnego dnia stanie się to losowym typem Gyroida do kolekcjonowania.

Jaka jest jego główna funkcja?

Najwyraźniej, jak widzieliśmy w Direct, Gyroids oferują a mniejszy rozmiar Że w poprzednich tytułach może służyć jako meble, co również towarzyszy temu, że można dostosować, daje nam więcej możliwości, jeśli chodzi o Użyj go jako dekoracji. Jego główną funkcją, oprócz dekoracji wnętrz i na zewnątrz, jest Towarzyszyć muzyce Tutaki z dźwiękami. Mogą się one różnić, tworząc różne akompaniamenty i efekty otoczenia.

co myślisz? Czytamy wam w komentarzach.

przez.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *