Tak liczyliśmy finał Pucharu Świata pomiędzy Polską a Arabią Saudyjską w Katarze Puchar Świata w Katarze 2022

Tak liczyliśmy finał Pucharu Świata pomiędzy Polską a Arabią Saudyjską w Katarze  Puchar Świata w Katarze 2022

Puchar Świata w piłce nożnej

Lewandowski i Szczęsny kibicują Polsce

Regiony Arabii Saudyjskiej potępiały i chwaliły Polskę. Nic dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę listę zawodników obu drużyn z Kataru. Bardzo dobrze grającej drużynie Renarda zabrakło precyzji, jaką miała w meczu z Argentyną, natomiast drużynie Mečnievicia, która ułatwia grę w piłkę, wspierali napastnik Lewandowski i bramkarz Szczęsny. Zawodnik FC Barcelony Pichichi i zawodnika Bayernu Golden Boot wreszcie zadebiutował jako król strzelców Pucharu Świata w swoim piątym meczu – drugim w bieżących rozgrywkach – zdobywając już 76 goli dla Polski.

Lewandowski, który dzień wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego w meczu z Meksykiem, strzelił drugiego gola, wyprowadził Zielińskiego na pierwszego, a także wykończył lewy słupek Ala Owaisa. Bramkarz Green Falcons ledwo jednak interweniował, tracąc dwa gole i dwa strzały w słupek, a to nie miało nic wspólnego ze Szczęsnym, który odrzucił rzut karny, wychodząc na prowadzenie 1:0 i wytrącając arabskich napastników. Bramkarz Juventusu z czterema punktami podnosi Polskę na prowadzenie w grupie, czekając na spotkanie z Argentyną, natomiast Arabia Saudyjska dodaje 3 i zmierzy się z Meksykiem.

Pełny raport z meczu można przeczytać klikając tutaj.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *