Tegoroczna nagroda dla najlepszych małych i średnich przedsiębiorstw dotarła już do ostatniego etapu

Sześć firm jest kandydaci ogłosić się Najlepsze MŚP 2021 w Saragossie. To jest o Egalle, Foticos, Jumosol, Nodriza Tech, Novapan, Prodesa. Ustaliło to jury złożone z przedstawicieli wydziałów, podmiotów współpracujących oraz Rady Miasta Saragossy, po dokonaniu oceny 58 aplikacji Prześlij się za to Piąta edycja konkursu.

ten zwycięzca Weźmie udział w krajowej nagrodzie, która zostanie rozstrzygnięta w 2022 r. Jego imię i nazwisko Czterech wicemistrzów określonych w tym wydaniu (Internacjonalizacja, Cyfryzacja i Innowacje, Szkolenia i Zatrudnienie, Odpowiedzialna Firma), a także Wyróżnienie za najlepszą adaptację do sytuacji COVID-19, będzie znany 28 października.

Jury wzięło pod uwagę Zalety Takie jak tworzenie miejsc pracy, procedury szkoleniowe dla pracowników, aktywizm międzynarodowy, inicjatywy w zakresie cyfryzacji i innowacji, a także włączanie przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie do ich strategii biznesowej i inicjatyw mających na celu reakcję na skutki pandemii.

Nagroda MŚP Roku to Inicjatywa Banku Santander i Izb Gospodarczych, który ma na celu identyfikację dzieła Małe i średnie firmy jako generatory bogactwa i zatrudnienia.

cztery edycje

w tym pierwsza edycja, która odbyła się w 2017 roku, Majapur Przyznano Małe i Średnie Przedsiębiorstwa Roku oraz dwie inne nagrody Rozwiązania rozrywkowe I łuszczyca. w 2018 Zdobyto pierwszą nagrodę Fundelia, który również został oznaczony jako MŚP roku w Hiszpanii. dla tej części, narzędzia dynamiczneI DICSA NS IDE elektryczne Otrzymał drugą nagrodę w dziedzinie odpowiednio cyfryzacji, innowacji, internacjonalizacji, szkoleń i zatrudnienia.

w Rozmowa 2019I IDE elektryczne Został wybrany jako najlepsza nagroda dla małych i średnich przedsiębiorstw 2019 w Saragossie, a także otrzymał drugą nagrodę za internacjonalizację, co jest potwierdzeniem, że otrzymał również w Wydanie Narodowe. Druga nagroda za innowacyjność i cyfryzację powędrowała do ZdjęcieSzkolenia i rekrutacja dla TS, a firmą odpowiedzialną społecznie, aby Joe Joe. ostatni rokNagroda MŚP Roku powędrowała do Biznes Salgara. Copystería LowcostI Nasiona cegiełI Zdjęcie I TS Zdobył drugą nagrodę odpowiednio w cyfryzacji, internacjonalizacji, szkoleniach, zatrudnieniu i odpowiedzialnej firmie, a wyróżnienie za najlepszą inicjatywę przeciwko covid-19 trafiło do rolniczy.

Zaragoza Firma dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw weźmie udział w tym roku Nagroda Krajowa dla MŚP Roku 2021które będą oceniane w I kwartale 2022 roku. W ten sam sposób zwycięzcy Drugie miejsce w regionie To będzie Nominowani w swojej kategorii do drugiej nagrody krajowej Internacjonalizacja, innowacyjność, cyfryzacja, szkolenia, zatrudnienie, odpowiedzialna firma, to ze specjalnego wzmianki o covid-19.

2021 Finaliści

Orzeł

Producenci Egalle SL Kosmetyki do włosów A od 2020 roku Żele wodno-alkoholowe. W rezultacie otwierały się i wchodziły nowe linie biznesowe Nowe rynki, takie jak Francja, Holandia, PolskaNie zaniedbując zaangażowania społecznego i tworzenia miejsc pracy. W zeszłym roku został rozliczony 2,6 mln euro, prawie dwukrotnie więcej niż w poprzednim roku. ona ma 15 pracowników.

Zdjęcie

Foticos SL Od 1984 do świata Produkty obrazowe i niestandardowe. ona ma Ponad 1600 europejskich dystrybutorów i katalog do Ponad 1300 produktów osobistych sprzedawane przez 17 sklepów internetowych: 11 na arenie międzynarodowej i 6 w kraju. W zeszłym roku zapłacili rachunki Ponad 13 milionów euro, o 83% więcej niż rok wcześniej.

Owoce Gumusol

Jumosol Fruits SL to firma rodzinna dedykowana Uprawa i eksploatacja cebuli. Z drugim pokoleniem na czele, wybrali strategiczną i globalną wizję i stworzyli Nowa marka z ambitnym międzynarodowym planem. Jego wielkość sprzedaży przekroczyła w zeszłym roku 7 milionów euro I ma około 70 pracowników.

Nodriza Tech

Nodriza Tech Venture Builder SL Tworzenie i akceleracja firm technologicznych w Aragonii od 2007 roku poprzez wniesienie kapitału i/lub wiedzy. Technologia i zrównoważony rozwój są wspólną podstawą dla marek, które je łączą. Faktura wystawiona w zeszłym roku Około 8 milionów euro, dwukrotnie w stosunku do roku poprzedniego. Ty masz Ponad 100 pracowników i on Jest obecna w 11 krajach Europy, Meksyku i Ameryce Łacińskiej, a swoją działalność rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych.

Novaban

Novaban C To firma rodzinna, która produkuje Wyroby piekarnicze i cukiernicze, i rozprowadza go przez a Sieć 40 instytucji pod marką sklep z banerami Oraz przez dystrybutorów i sklepy. W 2020 roku wdrożyli go Inwestycje o wartości 1,5 mln euro Aby zapewnić jakość, zwiększyć moce produkcyjne i cyfryzować. Ty masz 240 pracowników Faktura została wystawiona w zeszłym roku 18 milionów euro.

Środowisko Brodesy

Prodesa Medioambiente SL To inżynieria zapewnia Projekty pod klucz dla zakładów produkcji pelletu z biomasy lub linii technologicznych i pożycza Serwis pogwarancyjny. Siedziba główna znajduje się w Saragossie, z przedstawicielstwami w Stanach Zjednoczonych, Francji, Łotwie, Wietnamie i Projekty w ponad 15 krajach. Jego wielkość sprzedaży przekroczyła w zeszłym roku 25,5 mln euro.

Plus…

za kamerą

Firmy uczestniczące w sesji plenarnej Izby Handlowo-Przemysłowej i Usług Saragossy ogłaszają swoje doświadczenia i funkcje w tym organie decyzyjnym:

Fernando Carreras z kolekcji Carreras, członek sesji plenarnej Izby w Saragossie. POKÓJ ZARAGOZA


Fernando Carreras, z Grupo Carreras

Co reprezentuje dla ciebie ten pokój?

Pokój ten jest dla mnie miejscem spotkań, agorą naszych czasów, gdzie zbiegają się interesy, podejścia i spostrzeżenia różnych podmiotów gospodarczych, są badane i dopracowywane przez doskonałych profesjonalistów oraz przy pomocy powinowactwa i wyciągniętej ręki naszych działów. A na arenie międzynarodowej zapewnia doskonałe praktyczne i skuteczne wsparcie we wszystkich normalnych potrzebach i obawach w firmach, które rozpoczynają ten proces. Izba jest instytucją bardzo lubianą zarówno zawodowo, jak i osobiście, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni.

„To agora naszych czasów, gdzie zbiegają się różne wizje”

– Jakie znaczenie ma udział firm w zarządach Izby?

Aby zapewnić bliskość problemów, obaw i możliwości, które pojawią się w przyszłości naszych firm i społeczeństwa w sposób niezależny, spokojny i praktyczny. Bardzo ważne jest, aby bogata i różnorodna wiedza firm wszystkich sektorów (dużych, średnich i małych) przyczyniała się do tych dyskusji i działań Izby w obliczu wszelkiego rodzaju sytuacji i perypetii, nie tylko ze strony naszych firm, ale także w nasze społeczeństwo. Jest to gwarancja wielorakiej i zróżnicowanej wiedzy, że firmy z różnych sektorów współtworzą ten ostateczny głos kameralny.

Co oznacza dla Twojej organizacji udział w sesji plenarnej Izby?

To przede wszystkim zaszczyt być częścią sesji plenarnej Izby. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że mieliśmy tyle szczęścia, że ​​mogliśmy dzielić się i uczyć z pierwszej ręki tego bogatego i ekscytującego życia w pokoju, w którym możemy wnosić pomysły i opinie oraz wzbogacać się tym wkładem od tak wielu ludzi z szerokiego i dobrze ugruntowanego skala. Doświadczenie w firmach i sektorach wszelkiego rodzaju. Ponadto możemy nie tylko wnieść swój wkład w naszym regionie, ale poprzez izby hiszpańskie mamy możliwość uczestniczenia w istotnych kwestiach, które są omawiane na poziomie krajowym.

Berta Llorente z Alzaforsy. POKÓJ ZARAGOZA


Berta Llorente z Zavorssa

Co reprezentuje dla ciebie ten pokój?

Izba Handlowo-Przemysłowa i Usługowa Saragossy jest dla mnie domem przedsiębiorców, przestrzenią wymiany zainteresowań, wątpliwości, oczekiwań i sukcesów jako forma zbiorowego uczenia się. To miejsce, w którym komunikacja jest łatwa dla nas wszystkich, wszystkich firm w regionie, niezależnie od ich wielkości i rodzaju.

„Bycie aktywną częścią firmy to zastrzyk wiedzy”

– Jakie znaczenie ma udział firm w zarządach Izby?

Jest to dla mnie ważne, ponieważ pomaga osobiście poznać sytuację i strategie, nie tylko dla firm, ale także dla liderów, którzy nimi zarządzają. Tylko przy udziale pierwszej osoby możesz przyczynić się do uzyskania bardziej globalnego spojrzenia na aragońską społeczność biznesową i różne rodzaje firm, z których każda działa w ramach swojego sektora działalności. Ponadto bycie w zarządach pozwala z bliska przyjrzeć się i wyciągnąć wnioski ze wszystkich tych firm.

Co oznacza dla Twojej organizacji udział w sesji plenarnej Izby?

To zaszczyt i prestiż być częścią rządu korporacyjnego, który przez ponad 135 lat nadal przynosił korzyści firmie Aragon. Bycie aktywną częścią Fundacji Izby Handlowo-Przemysłowej i Usług w Saragossie to zastrzyk wiedzy, a także przestrzeń do uczestnictwa i rozwoju, ponieważ wzmacnia relacje między aragońską społecznością biznesową i pozwala poznać sposób myślenia i myślenia innych firm. Praca.

Kurs Mobilności

Pokój Saragossa, Przez Fundacja Basilio Paraiso, Ten Uniwersytet w Saragossie i Biuro Promocji Mobilności Elektrycznej (OPME) oni strzelają Kurs Mobilności Urban, który rozpocznie się 5 listopada prezentacją Daniel Sarsa, dyrektor Fundacji Miasto Wiedzy w Saragossie.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *