Ten 256 GB MacBook Air spada do 180 €

Ten 256 GB MacBook Air spada do 180 €

Apple współpracuje tylko z produktami z najwyższej półki, co ma swoje zalety i wady: na rynku nie znajdziesz produktów o takich samych funkcjach, ale ich wysoka cena prawdopodobnie sprawi, że będą praktyczne w wielu przypadkach. Poza tym zwykle nigdy nie dostają rabatu, a oto dlaczego rabat Kto to jest MacBooka Air M2 stać się bardziej aktualna.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o tym urządzeniu, jest to, że ma Ekran LED 13,6-calowy ekran oferuje niesamowitą rozdzielczość pomimo niewielkich rozmiarów. Ona też ma prawdziwy tonDzięki niemu możesz spędzić wiele godzin przy komputerze bez szkody dla wzroku.

18 godzin autonomii

Mówimy o laptopie z pamięcią Baran Do 8 GB I 256 GB pamięci wewnętrznej, więcej niż potrzeba do przechowywania dowolnego pliku lub aplikacji. Jakby tego było mało, tzw bateria Zaskoczy Cię również, ponieważ dostarcza do18 godzin autonomii! na jednym ładowaniu.

MackBook Air M2 ma rozszerzenie układ M2 8 rdzeni (4 dla wydajności i 4 dla wydajności) zapewnia znaczny wzrost produktywności. Dodatkowo, dzięki temu wysoce wydajnemu chipowi, Macbook Air M2 nie potrzebuje do działania wentylatora, zapewniając maksymalne chłodzenie moc; Bez względu na to, jak trudne jest zadanie, rozwiąże je w absolutnej ciszy.

W sprawie projektTo urządzenie wyróżnia się wyższą dokładnością w porównaniu z poprzednimi modelami. Nie jest gruba 1.13 zatruć I tylko waży 1,24 funta. Powinieneś również wiedzieć, że możesz odblokować komputer bezpośrednio za pomocą odcisku palca, ponieważ ma on odcisk palca Identyfikator połączenia.

W sprawie głosTen MacBook Air M2 ma system czterech głośników umieszczony między wyświetlaczem a stacją dokującą, w przeciwieństwie do poprzedniego modelu, który miał go po obu stronach klawiatury. Jest kompatybilny z Apple Spatial Audio, jeśli odtwarzasz filmy lub muzykę Dolby Atmos. Krótko mówiąc, dźwięk, który jest więcej niż w stanie zapewnić doskonałe oglądanie filmu.

MacBook Air M2 w niesamowitej cenie

Krótko mówiąc, jeśli Twoim pomysłem jest używanie go na co dzień, patrzysz na laptopa, który jest prawdziwą maszyną, ponieważ oprócz doskonałej wydajności i bycia bardzo usprawnionym urządzeniem ma dużą autonomię, którą gwarantują niektóre laptopy . Jeśli Twoim pomysłem jest uzyskanie w pełni skomputeryzowanego wielowartościowy-Masz przed sobą

Tak więc, jeśli czekałeś na idealną okazję, aby zdobyć komputer marki Apple lub po prostu chcesz odnowić swojego starego laptopa na lepszy, okazja MacBook Air M2, teraz w obniżonej cenie, jest wyjątkowa. Lekki laptop o ultracienkiej konstrukcji, który jest szybki i wydajny. dla niego Cena detaliczna Zarówno na Amazon, jak i na oficjalnej stronie Apple jest to 1519 euro, dzięki 180 euro zniżkito możesz być ty 1339 euro. Nie czekaj dłużej!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *