Teresa Boza, mistrzyni Hiszpanii w pchnięciu kulą, przygotowuje się do mistrzostw świata w Polsce

Teresa Boza, mistrzyni Hiszpanii w pchnięciu kulą, przygotowuje się do mistrzostw świata w Polsce


Teresa Poza Quironsalud Campo de Gibraltar

Mistrzyni Hiszpanii w pchnięciu kulą, Teresa Boza, przygotowuje się do Mistrzostw Świata IAAF w Polsce. Andaluzyjska lekkoatletka odwiedziła obiekty Quirónsalud Campo de Gibraltar Hospital w Palmones, gdzie przeszła sesję w komorze hiperbarycznej, innowacyjnym narzędziu wspomagającym regenerację tkanek i powrót do zdrowia po kontuzjach.

Boza, który obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, wyraził swoją motywację do reprezentowania Algeciras i Campo de Gibraltar w międzynarodowych zawodach. Zawodniczka z Algeciras stwierdziła, że ​​podchodzi do mistrzostw z wielką chęcią i entuzjazmem, zwłaszcza po udanym występie w mistrzostwach Hiszpanii, gdzie zdobyła złoty medal.

Komora hiperbaryczna to zamknięta, ciśnieniowa kapsuła, która umożliwia pacjentowi oddychanie czystym tlenem pod ciśnieniem wyższym niż ciśnienie atmosferyczne. Ten wzrost ciśnienia ułatwia transport tlenu do tkanek ciała, co pomaga zmniejszyć stan zapalny, poprawić gojenie urazów kości i mięśni oraz przyspieszyć powrót do zdrowia po wysiłku fizycznym.

Wyślij nam swoje filmy, zdjęcia, skargi i wiadomości za pośrednictwem WhatsApp (645 33 11 00)


deska 28f

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *