Teruel z Víctora Bravo nadal wzmacnia się w drugich mistrzostwach RFEF

Dobrze jest słyszeć głos Teruela, który jest tak ważny w strukturyzacji (także w piłce nożnej) dla Aragona. W zeszłym roku Teruel upadł, ale się nie zamknął. Uaktualnienie do pierwszego RFEF uszło mu na sucho w jego ostatnim tchnieniu przeciwko potężnej Meridzie Zbudowany przez Andera Garitano, ale oczywiście z wiarą, która dała mowę. Awansowany do nowo narodzonego RFEF II z Aragonese III, zespół założony przez Fran Gracia oraz zespół trenowany i zarządzany przez Victora Bravo wiedział, jak konkurować, dopóki nie weszli do „play-off” o awans. Konieczny jest, jak mówią, cel, ale przeżycia na ostatniej drodze do Teruel są warte podkreślenia. W tym roku Fran i Victor są również gotowi na metkę.

Zawsze mieszkałem w Teruel między starożytnym drugim a trzecim Aragonii. Dwa lata temu Fran Gracia trafiła do zarządzania sportem, postawił na Victora Bravo jako trenera. Utalentowany zawodnik, który zdecydowanie przoduje w kategoriach, w których grał, Bravo został trenerem trzeciej ligi z imponującym awansem. Trasa była kontynuowana w minionym sezonie z doskonałą piątą lokatą w najsilniejszej grupie w rozgrywkach (trzecią, wraz z FC Catalunya i Balearami), flirtując z imponującym finałowym etapem. Przybywając tutaj, Victor Bravo prosi o więcej w swoim planie porodu. „Przede wszystkim chcemy uszczęśliwić kibiców i zaangażować fanów, którzy wspierają nas na boisku Pinilla. Stajemy twardo stąpając po ziemi, wiemy, jakie są nasze zalety. zespół, ta sama pokora i żądanie stamtąd jesteśmy gotowi na wszystko.”

Z tego niezbywalnego dogmatu Victor Bravo opisał mocne strony i udręki, które widzi w podróży. „Byłoby śmiesznie nie myśleć o ogromnym potencjale grupy, która na nas wpłynęła. Są rywale, którzy mają dużo piłki nożnej i pieniędzy, mają dużą tradycję w rozgrywkach. Będziemy musieli ponownie dać z siebie wszystko. Myślę, że Fran podpisał kontrakt dobrze Robyn przybywa Onion Aby wywrzeć presję na Talbi w bramce, Kepa (Zamora), prawy skrzydłowy Jade, Villa (Polska, dawniej Villarreal Academy) do udziału w ataku, Tina (dawniej El Ejido, Igia) i Manchon (Costa Brava), w pomocy, Victor Sanchez (Mirandes B. ), po prawej stronie, to Marc Carmona, który również dla nas poradzi sobie dobrze. Jestem zadowolony z zespołu, który tworzymy„, Kontynuuję.

Oczywiście Victor Bravo jest gotów powtórzyć to, czego doświadczył kilka miesięcy temu. „Pokonaliśmy siebie, daliśmy z siebie wszystko. To powinna być podstawa do pracy teraz. Uwielbiam zespół, który stworzyliśmy. Mimo trudności konkurencji tam będziemy„Skończył,

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.