To będzie koszulka reprezentacji Meksyku na Katar 2022

Reprezentacja Meksyku, kierowana przez Gerardo Martino, ma już zawodników, miejsca i terminy, by zagrać w fazie grupowej Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze.

To, co jeszcze nie zostało potwierdzone, to strój, który założy w nadchodzących zawodach, w których będzie współpracował z grupą PolskaA Argentyna A Królestwo Arabia Saudyjska.

Reprezentacja Meksyku będzie nosić zielony kolor w Mistrzostwach Kataru 2022

Jednak to, jaka będzie trójkolorowa koszulka na Mistrzostwa Świata, które rozpoczną się w listopadzie, krąży w sieciach społecznościowych od kilku dni.

W ten wtorek ujawniono kolejne zdjęcie z Diego Linezem i Alfredo Talaverą, chociaż nie można go szczegółowo zobaczyć, ale potwierdzili, że będzie to koszulka ostateczna.

Zielony kolor wywołał kontrowersje w sieciach, ponieważ na dwóch zdjęciach widać różne odcienie, chociaż potwierdzono, że byłby to kolor ciemniejszy.

Kiedy Meksyk zagra w Katarze World Cup 2022?

Reprezentacja Meksyku w piłce nożnej po raz pierwszy wystąpi w Katarze 2022 World Cup 22 listopada przeciwko Polsce. Później Argentyna zostanie zmierzona 26 listopada, a cztery dni później zmierzy się z Arabią Saudyjską.

(z informacjami z El Universal)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.