To najlepiej sprzedające się i najczęściej grane gry na Steam przez cały rok 2021

chociaż był? Ostra konkurencja z Epic Games Store (Nawiasem mówiąc, kto w te świąteczne terminy codziennie rezygnuje z gier), parowy Wciąż w lepszej formie niż kiedykolwiek. W przyszłym roku 2022 będziemy mogli cieszyć się nowym laptopem ValveSteam Deck, ale kiedy czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami, to nie jest zły moment Zobacz, co wydarzyło się w sklepie z narzędziami w 2021 r..

Chodzi o to, że Valve Ujawniono najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się gry roku. I chociaż jest kilka innych niespodzianek, na pewno zgadniesz więcej niż jedną grę. czytaj dalej i Powiemy Ci wszystko.

informacja była Opublikowane przez Valve na Steam. s Jest podzielony na różne sekcje, z których każda zawiera bardzo szczegółowe statystyki. Na przykład najlepiej sprzedające się gry roku, mierzone według ich całkowitego dochodu. A w tym przypadku prawdziwym królem partii był Nowy Świat, który Jak dobrze wiecie, nigdy nie przestał dostawać płyt. Bardzo blisko ciebie Counter Strike: GO, DOTA 2, Destiny 2, PUBG. Na uwagę zasługuje również Walheim, od Jest teraz na pozycji 9, co ma wiele zalet Pamiętając, że nadal są niezależne.

Kolejna kategoria to Tegoroczne nowości premium, które teraz pojawiają się w najlepszych grach, takich jak Outriders New Horizon lub Legendarna Edycja Mass Effect. A jeśli się skupimy W najczęściej granych grach GTA 5 nie ma sobie równych. Chociaż prawda jest taka, że ​​to zaskakujące, który… Jego bezpośredni stalker: Cyberpunk 2077. Pamiętajmy, że na PC, dopóki mamy dobry zespół, nie ma to wpływu na grę Wiele problemów, takich jak PS4 i Xbox One.

Wśród najczęściej granych też Wyróżniają się akcje takie jak Counter Strike: GO lub darmowa gra wieloosobowa Halo Infinite. Nie zapominając o klasykach takich jak Rust. Udostępniono wszystkie 10 najlepszych gier w tej kategorii 200 000 jednoczesnych graczy (lub więcej) czasami.

i w Najlepsze gry VR i jak mogłoby być inaczej, gry takie jak Half-Life: Alyx czy Skyrim VR wyróżniają się. o I W sekcji postów na blogu, można również odwołać się do bardzo ciekawego podsumowania wszystkich kategorii Przejrzyj statystyki z poprzednich lat.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *