Trzy szokujące rekordy Messiego w tytule, który zdobył z Interem Miami

Trzy szokujące rekordy Messiego w tytule, który zdobył z Interem Miami
Świętowanie gola Lionela Messiego w meczu z Nashville (obowiązkowe źródło: Vasha Hunt — USA TODAY Sports)

Od wygranej 0-3 poniósł wcześniej Inter Miami ze względu na Miasto Świętego Ludwika Minęło nieco ponad miesiąc i wspólna nazwa: Lionel Messi. To był ostatni mecz bez niego. 10 Dzięki tej koszulce i swojej rewolucji dokonał absolutnej zmiany w ambicjach drużyny, która walczyła o wydostanie się z dolnej części tabeli. Dziś zdobył tytuł Puchar Ligi ze względu na Nashville Jego największa liczba stała się rekordem wszechczasów zawodów.

uderzenie Lew Wewnątrz obsada prowadzona przez Gerarda Martino W sumie strzelił 10 bramek, co jest jego osobliwością Nic nie było przestępstwem. Jego rzut wolny wykonał wyczyn techniczny, który pokonał go w ostatniej chwili Niebieski krzyż W swojej premierze w konkursie była początkiem jej podróży deblowej vs. deblowej Atlanta United Zgodnie z rolą grup i Miasto Orlando obok Dallas FC Na przecięciach bezpośredniej eliminacji. Już w ćwierćfinale strzelił gola w zwycięstwie nad Charlotteawansował do półfinału, wygrywając 4:1 do Filadelfia I przekonwertuj pierwszy z finału. Tym samym został królem strzelców wśród edycji konkursu.

posiadacz numeru 10 w Czapla Z łatwością wyprzedził Angel Minęktóry był rekordzistą z trzema bramkami w edycji 2021, którą wygrała jego drużyna, Lew z Meksyku. Warto odnotować, że w tym roku zaskakująco wzrosła liczba uczestników, ponieważ początkowo grało w nim tylko osiem drużyn, ale teraz wzięło w nich udział 29 drużyn z Major League Soccer (MLS) i osiemnaście drużyn z Liga MX.

Ponadto jego obchody zakończyły pewien znak w całej jego karierze. Po raz pierwszy zdobył co najmniej jedną bramkę w każdym meczu w turnieju z fazą grupową i bezpośrednimi meczami pucharowymi.. Fakt, że się zbliżył Mistrzostwa Świata w Katarze, kiedy strzelił gola w sześciu z siedmiu meczów. Brakowało go tylko w meczu z Polską (z rzutu karnego obronił Wojciech Szczęsny).

Koronacja w Park Giudice Od Tennessee wzrosła liczba krajów, które były świadkami konsekracji pchłaOd tego czasu Stany Zjednoczone stały się 15. krajem, który wygrał turniej za Hiszpanią, Holandią, Francją, Chinami, Włochami, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Anglią, Japonią, Monako, Niemcami, Katarem, Brazylią, Gruzją i Marokiem. Region ten mógł być wcześniej wykreślony z jego mapy, ale w 2016 roku przegrał z reprezentacją Argentyny przeciwko Chile w finale Copa America Centenario.

Z drugiej strony wyprzedził Daniego Alvesa jako najlepszy gracz wszechczasów. dla niego Adres 44 To sprawiło, że zerwał nawet ze stroną brazylijską. Jednak ta liczba ma swoje własne kontrowersje dotyczące włączenia Superpuchar Hiszpanii 2005. Mistrzowie świata nie znaleźli się na tej liście w żadnej grze i wielu graczy nie liczy tego na swojej liście trofeów, jednak Barcelona Zalicza go do grona bohaterskich graczy.

Do tego tytułu jego rekord składał się z 10 mistrzostw ligi hiszpańskiej, ośmiu Superpucharów Hiszpanii, siedmiu Copa del Rey, czterech Europejskich Lig Mistrzów, trzech Superpucharów Europy i trzech tytułów Klubowych Mistrzostw Świata. Blograna. Musimy dodać Ligue 1 i Superpuchar Francji 2021/22 osiągnięty z Paris Saint-Germain (PSG) dodany do tych zebranych z reprezentacją narodową (Puchar Świata Katar 2022, Finalissima przeciwko Włochom, Copa America 2021, złoty medal olimpijski w Nijing 2008 i Mistrzostw Świata FIFA U-20 w Holandii 2005.

Był to 42. finałowy mecz w jego karierze, aw poprzednim meczu miał rekord 29 zwycięstw i 12 porażek, a przy pierwszym wyniku zdobył 37 bramek w 50 decydujących meczach, w których brał udział. Jednym z najbardziej godnych uwagi szczegółów jest to, że nie przegrała finału od ponad półtora roku, odnosząc 5 zwycięstw z rzędu. O Puchar Króla 2020/21 z drużyną Kolliai powiązane adresy Albicelest I Puchar Mistrzów 2022 z Paris Saint-Germain.

Walcząc o bycie graczem z największą liczbą punktów w historii, poprawił także swój własny rekord podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Z 817 bramkami w 1035 meczach, Lionel Messi goni Cristiano Ronaldoktóry prowadzi w tabeli z 844 bramkami w 1175 meczach z wąskim marginesem 28 celebracji między nimi.

Czytaj:

„Gdzie jest Leo?!”: Niezwykła reakcja zespołu Interu Miami na zauważenie nieobecności Messiego na wizerunku bohatera
Argentyńska pocztówka przedstawiająca Messiego z okazji zdobycia tytułu Inter Miami i gestu z jego mrocznym partnerem

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *