Twitter reaguje na Radę Miasta Ulicy Sezamkowej CNN w sprawie szczepionek przeciw COVID: „rządowa propaganda”

Twitter reaguje na Radę Miasta Ulicy Sezamkowej CNN w sprawie szczepionek przeciw COVID: „rządowa propaganda”

Wielu użytkowników Twittera wypowiedziało nieznane słowa po tym, jak postacie z Ulicy Sezamkowej zaczęły promować Korona wirus Szczepionki W mediach społecznościowych i CNN.

W sobotę Erika Hill z CNN i dr Sanjay Gupta poprowadzili wirtualny ratusz z różnymi postaciami z popularnego serialu dla dzieci PBS „Ulica Sezamkowa”.

Nieszczepiona kalifornijska burza, karmiąca piersią matka zmuszona do delegowania: „Musiałem przestać”

LONGWOOD, FL, US – 08.09.2021: Pielęgniarka podaje dziewczynie dawkę szczepionki Pfizer w Klinice Szczepionek COVID-19 w Lyman High School w Longwood na dzień przed rozpoczęciem zajęć w roku szkolnym 2021-22. Szkoły publiczne w hrabstwie Seminole wprowadziły obowiązek zasłaniania twarzy/masek uczniowi na okres 30 dni, chyba że rodzic zrezygnuje z tego wymogu. (Zdjęcie: Paul Hennessy / SOPA Images / LightRocket za pośrednictwem Getty Images)
(Paul Hennessy / SOPA Images / LightRocket przez Getty Images)

To przyszło niedawno Reklama Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła w zeszłym miesiącu dzieci w wieku 5-11 lat, które otrzymały dziecięcą wersję szczepionki Pfizer/BioNTech.

CNN Town Hall był promowany nie tylko przez sieć i jej dziennikarzy, ale także przez osobistości. Konto Big Birda na Twitterze brzmiało: „Dostałem dzisiaj szczepionkę przeciw COVID-19! Moje skrzydło jest trochę obolałe, ale da mojemu organizmowi dodatkową ochronę, która zapewni zdrowie Tobie i innym. Pani EricaRHill powiedziała nawet, że byłam szczepiona odkąd byłem małym ptaszkiem”. Nie mam pojęcia! „

Na koncie Elmo napisano również: „Elmo był bardzo szczęśliwy, mogąc dziś porozmawiać z DrSanjayGuptą w Ratuszu! Elmo wiedział, że przyjaciele Elmo mogą teraz otrzymać szczepionkę na COVID-19, a wkrótce Elmo też!”

Aktor stojący za Big Birdem po 50 latach przechodzi na emeryturę.

Aktor stojący za Big Birdem po 50 latach przechodzi na emeryturę.
(Obrazy Getty’ego)

Pfizer twierdzi, że szczepionka COVID-19 jest skuteczna w ponad 90% u dzieci

Kilku konserwatywnych użytkowników Twittera oskarżyło CNN o wykorzystywanie postaci z Ulicy Sezamkowej jako formy propagandy w celu przeforsowania szczepień przeciwko COVID-19 dla dzieci.

Felietonistka Fox News, Carol Markovic, napisała na Twitterze: „Zadzwoniłem do niego wczoraj w Tucker Carlson Tonight z @Wilkin, że Big Bird zostanie odwołany bardzo szybko, chyba że zostanie sabotowany. Elmo, jesteś następny”.

Wiek Teksasu. Ted Cruz Napisał na Twitterze: „Propaganda rządowa… dla twojego 5-latka!”

Komentator polityczny Stephen L. Miller napisał: „Nie jesteś prawdziwy i nie możesz złapać Covida”.

CNN wcześniej przedstawiało postacie z Ulicy Sezamkowej w Ratusz Został nazwany „Razem: Standing Up to Racism” w czerwcu 2020 r. Ten wirtualny ratusz był również prowadzony przez Ericę Hill wraz z dziennikarzem CNN Van Jonesem.

Kilku użytkowników odniosło się do incydentu w październik Kiedy gospodarz podcastu, Joe Rogan, zadzwonił do Gupty, aby wrobić swoją sieć w przyjmowanie iwermektyny w leczeniu COVID-19 jako „chowniaka”.

Joe Rogan kwestionuje wszystko - "notacja dźwiękowa" Na zdjęciu: Joe Rogan (zdjęcie: Vivian Zink / Syfy / NBCU Photo Bank / NBCUniversal przez Getty Images)

Joe Rogan kwestionuje wszystko – „Podcast” – na zdjęciu: Joe Rogan – (zdjęcie: Vivian Zink/Syfy/NBCU Photo Bank/NBCUniversal przez Getty Images)
(Zdjęcie: Vivian Zink / Syfy / NBCU Photo Bank / NBCUniversal przez Getty Images)

„Czy przeszkadza ci, że sieć, dla której pracujesz, kłamała, kłamała wprost na temat mojej sympatii dla chrząszcza?” Rogan grillowana gupta.

— Nie powinni byli tego mówić — przyznał Gupta.

Gupta przyznał później również, że Rogan nie brał leków odrobaczających.

Joseph Wolfson z Fox News przyczynił się do powstania tego raportu.

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *