Twój ładunek drogą lotniczą do iz dowolnego miejsca dzięki czarterom Correos Cargo

Correos poszerza swój horyzont logistyczny, wprowadzając na rynek Correos Cargo, przez które wskakujesz w niebo. Dzięki tej nowej usłudze firma chce pomóc w internacjonalizacji i promocji hiszpańskich firm, a także w eksporcie ich produktów.

Kolejnym filarem Correos Cargo jest odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie, które pobudza rozwój e-commerce. Wraz ze wzrostem zakupów online w ostatnich latach, Nasiliły się najczęściej wykorzystywane korytarze handlowe, zwłaszcza te łączące Amerykę Łacińską z Europą i AzjąWejście Correos do tego segmentu to dobra wiadomość, która pozwala przyspieszyć wysyłkę oraz zwiększyć wygodę i wydajność w operacjach pochodzących lub przeznaczonych dla Hiszpanii. Ponadto jednym z najnowszych rozwiązań oferowanych przez firmę logistyczną w ramach Correos Cargo jest Możliwość lotów czarterowych.

W rzeczywistości Koreos to przyznaje Doręczanie przesyłek – ze wszystkich obszarów jej działania – jest jednym z najbardziej opłacalnych. Oznacza to, że chociaż w poprzednich latach nastąpił już wyraźny wzrost, Tylko w pierwszym kwartale 2021 r. przychody wzrosły o 25%. W tym okresie osiągnięto poziom 135 mln wysłanych paczek, czyli o 12,6% więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Zgodnie z oczekiwaniami firmy trend ten będzie w przyszłości nadal rosnąć, tak jak się tego oczekuje Przychody z logistyki przekraczają 40% w ciągu dwóch lub trzech lat. Taki jest scenariusz, w którym się rozwijał Handel elektroniczny Ma z tym wiele wspólnego, o czym świadczy ciągły wzrost o około 20% w ciągu ostatnich pięciu lat.

Powstanie Correos Cargo na początku 2022 roku było wynikiem współpracy firmy z Iberojet, działem lotniczym Ávoris Corporación Empresarial., którego flota samolotów Airbus A330 zostanie przydzielona do obsługi trasy Madryt-Hongkong-Madryt. Ten sojusz, oprócz tego, że jest dodatkową ścieżką w zakresie usług Correos, otwiera również drzwi do innych synergii między przedsiębiorstwami prywatnymi i publicznymi.

Wyjazdy solidarnościowe z Ukrainą

Mechanizm ten jest doskonałą okazją do terminowego organizowania wysyłek ładunków, ale jednocześnie wszechstronność oferowana przez te zasoby jest Po udzieleniu pomocy humanitarnej uchodźcom z konfliktu na Ukrainie.

Pobierz materiały dotyczące pomocy humanitarnej dla ukraińskich uchodźców w Polsce.

W rzeczywistości przez cały bieżący miesiąc marzec Correos uruchomił dwa loty do Polski z udziałem Milana Bonita, Ich pierwszy samolot transportowy. Dzięki temu ponad 40 ton materiałów zostało już przetransportowanych do World Central Kitchen, organizacji pozarządowej szefa kuchni Jose Andresa.

Szef kuchni, znany z talentu do gotowania, ale także z pracy humanitarnej, stworzył tymczasowe obiekty w pobliżu granicy z Ukrainą, aby opiekować się i nakarmić tysiące uchodźców uciekających przed wojną. Jest to zadanie równie konieczne, co skomplikowane logistycznie, a Correos się go trzymał, ułatwiając pakowanie żywności i sprzętu. Kuchnia przemysłowa, przybory kuchenne i przybory do utrzymywania ciepła żywności, między innymi niezbędnymi przedmiotami.

Chociaż międzynarodowy charakter konfliktu motywował użycie Milana Bonita, prawda jest taka: Correos i organizacja pozarządowa José Andrés mieli już okazję współpracować przy dwóch innych ważnych seminariach, które widzieliśmy od 2020 roku.: z jednej strony pandemia, z drugiej erupcja wulkanu La Palma.

Podczas gdy w pierwszym przypadku wolontariusze firmy rozdawali setki list pracownikom służby zdrowia, którzy pracowali w szpitalach, na Wyspach Kanaryjskich połączyli siły, aby pomóc ożywić lokalną gospodarkę, ułatwiając integrację lokalnych produktów z rynkiem Correos. Dzięki temu rolnicy mogli oferować swoje produkty w całej Hiszpanii i Portugalii. Ta internetowa platforma wysyłkowa umożliwia konsumentom kontakt z produktami bezpośrednio z obszarów wiejskich z gwarantowaną jakością i szybką wysyłką.

Istnieje również okoliczność, że samolot używany przez Correos Cargo, „Milana Bonita”, mówi firma: „Symbol hiszpańskiej marki”. To także uznanie dla kultury i wartości sprawiedliwości społecznej, których broni twórczość Miguela Delibesa, który dokonał w swojej pracy Święte niewinnejeden z głównych bohaterów jest odpowiedzialny za ptaka, którego z miłością nazywa, a konkretnie „Piękną Milaną”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.