Twoja firma produkcyjna przenosi się do większej siedziby

Twoja firma produkcyjna przenosi się do większej siedziby

Producent komedii Tony Soler, Absolutna mniejszośćIdzie w siłę, a dowodem na to jest zmiana siedziby na większą przestrzeń. Firma przeniosła się do lokalizacji położonej zaledwie 300 metrów od swojej poprzedniej siedziby w Poblenou. Dobre tempo działalności wynika z powiązania Soler z TV3, przy czym 85% sprzedaży spółki przypada na telewizję ogółem.

Soler to jedna z postaci medialnych najbliższych ruchowi niepodległościowemu, jeden z założycieli i właścicieli Minoria Absoluta, producenta takich programów jak m.in. Polska, Kraków Również To przemija. Do tej pory siedziba firmy znajdowała się pod adresem Calle Doctor Trueta 179-183, a teraz spakowała się i przeprowadziła na parter pod adresem Calle Badajoz 38, zaledwie 300 metrów dalej.

Vilona w TV3

Jak dowiedziały się media, zmiana siedziby wynika z ograniczeń przestrzennych starego budynku, co skłoniło firmę produkcyjną do poszukiwania nowej siedziby. Największa osada Co odpowiada ich rozwojowi. Minoria Absoluta nie odpowiedziała na prośby mediów dotyczące transferu.

Siedziba mniejszości absolutnej przy ulicy Badajoz/CG

Choć firma produkcyjna stworzyła oprogramowanie na platformy rozrywkowe takie jak Netflixa, Amazonka I Dwa filmyPrawda jest taka, że ​​tak Vein w TV3, skąd pochodzi większość jego dochodów. Według rozliczeń za 2018 rok – ostatnich złożonych – spółka wystawiła faktury na kwotę 6,7 mln euro, z czego 5,75 mln pochodziło od katalońskiej telewizji publicznej.

Od 2010 roku 73 miliony

Właściwie tak jak pisałem wcześniej Globalna KronikaOd 2010 roku firma otrzymała 73 mln euro przy średniej stopie 8,1 mln rocznie. Ten napływ kapitału umożliwił ciągłość działania i zatrudnienie 67 pracowników, którzy figurują w najnowszych rachunkach. Jednak w 2018 roku tak się stało Zysk netto 126 000 euro po opodatkowaniu. Ponadto Soler A Wynagrodzenie 145 000 euro.

Tony Soler rzuca się Puigdemontowi na szyję / TV3

Jeden z programów, dla których reżyserowała firma produkcyjna Francesc Escribanodyrektor TV3 w latach 2004–2008 PolskaZa sezon 2019/2020 spółka otrzymała 3,07 mln dolarów. Według portalu przejrzystości urzędu kwota w zeszłym roku wyniosła 3,04 mln, a w roku 2017/2018 zamknęła się na poziomie 3,09 mln. Katalońska firma mediów audiowizualnych (CCMA). Jednak w ostatnim czasie jawnie niepodległościowy ton programu spotkał się z krytyką. Przykładem tego jest odejście Tony’ego Alby w zeszłym roku, po tym, jak go obraził Ines Arrimadas. Jednak w marcu ubiegłego roku Joker Procesy Wrócił po tym, jak sam Soler go o to poprosił.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *