Ufają Tri; Polska będzie kluczem

Meksyk

Bardziej złożonym rywalem jest Argentyna, choć pojedynek z reprezentacją Polski będzie kluczem do aspiracji trójstronny.

Franciszek Ksawery Gonzalez

Meksyk przejdzie do drugiej tury.

Musi włożyć dużo wysiłku, poprawić się na tyle, aby każdy z jego zawodników osiągnął mistrzostwo świata na jak najlepszym poziomie, powtarzając tym samym sukces z pierwszego etapu, jak z ostatnich siedmiu mundialu.

Miał trudniejsze kombinacje niż ten, taki jak USA 94, Brazylia 2014, a nawet Rosja 2018.

Meksyk – i jego fani – muszą bardziej wierzyć w siebie. Poprawienie pułapu piłkarskiego, który został już osiągnięty przez to samo pokolenie i usunięcie pułapu narzuconej sobie pewności siebie.

Będzie walczył z Argentyną i Polską, aby ustalić przepustkę dla trzech znaków przeciwko Arabii Saudyjskiej.

Karol Wojownik

Jeśli weźmiemy pod uwagę zachowanie reprezentacji Meksyku w ostatnich meczach, a nawet podczas eliminacji, powiedziałbym, że nie. Nie będzie szans na awans Meksyku do drugiego etapu Pucharu Świata ze względu na złożoność grupy.

Mam jednak wrażenie, że z jakiegoś dziwnego powodu nasza reprezentacja zawsze rośnie na czele sił (choć prawdą jest też, że kurczy się później w ważnych rundach).

Skakanie jako słabszy może być preferowane. Układanka wygląda na bardzo skomplikowaną i skomplikowaną, ale nie jest to niemożliwe. Wydaje się nawet trudniejsze w porównaniu do poprzedniego Pucharu Świata.

David Fatelson

Nie widzę powodu, aby odwoływać się do tego, że Meksyk znalazł się w tej samej grupie co Argentyna. Chociaż statystyki wskazują na wielką dominację drużyny Albiceleste, myślę, że dla meksykańskiego futbolu jest to świetna okazja, by pokazać swoje postępy w walce z siłą w grze.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.