Uruchomienie typu Pokémon Go

Rozszerzona rzeczywistość w grze Wiedźmin

Od czasu premiery Pokémon Go i na długo przed Ingress, gry mobilne wykorzystują najwięcej Rozszerzona Rzeczywistość Interesujący wielu użytkowników. Przede wszystkim dlatego, że oferuje inną rozgrywkę niż ta, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Po drugie, ponieważ sprawia, że ​​się ruszasz i musisz wyjść, żeby się tym cieszyć. Coś, co, jak możesz sobie wyobrazić, zawsze jest dobre dla utrzymania aktywności fizycznej i zdrowszego stylu życia.

Cóż, jeśli Pokémon Go nie przyciągnął twojej uwagi ze względu na swój motyw i nie zrobiłeś Minecraft Earth lub Harry Potter Wizards Unite, teraz możesz znaleźć sugestię, na którą czekałeś w Wiedźminie Zabójca potworów. Przynajmniej wydaje się to a priori, ponieważ jego sytuacja jest nie tylko nieco bardziej dorosła, ale także bardziej krwawa. Chociaż nie powinieneś z tym przesadzać, chodzi o to, że dzieci w pewnym wieku również mogą się bawić.

Jeśli chodzi o grę, jeśli pamiętacie ten zwiastun z rozgrywką, który widzieliśmy w sierpniu ubiegłego roku, Wiedźmin Slayer Potworów jest w zasadzie podobny do Pokémon Go. Różnica polega na samym ustawieniu i szczegółach, które lepiej pasują do historii tego maga, niż w grach zręcznościowych Pokemon i innych klasycznych elementach serii Nintendo.

Zobaczysz mapę, która pasuje do twojej mapy Mapa obszaru, w którym mieszkasz. Będziesz więc musiał szukać stworzeń, które czekają z zamiarem zakończenia twojego życia. Chociaż oczywiście jesteś magiem, masz też wiedzę i szereg przedmiotów, które pomogą ci w walce.

Bardzo niesamowite przeżycie, zwłaszcza jeśli masz możliwość zabawy w ogrodach lub w naturalnym środowisku, gdzie wygląd tych stworzeń jest bardziej zbliżony do tych, które widzimy w wielu sezonach Seria Wiedźmin.

Jak grać w Witcher Monster Slayer

Nowa gra w rzeczywistości rozszerzonej Wiedźmin Zostanie uruchomiony pod koniec kwietnia, Ale na początku będzie to uruchomienie ograniczonej liczby graczy, którzy otrzymają zaproszenie. Jeśli więc wszystko pójdzie dobrze, za kilka tygodni będzie dostępny dla wszystkich.

Podobnie, jeśli chcesz spróbować szczęścia i być jednym z pierwszych, którzy zobaczą, co ten tytuł ma do zaoferowania, możesz wejść na oficjalną stronę i Dokończ rejestrację wstępną. Poprosą Cię o podanie adresu e-mail, którego używasz z kontem Google Play, aby wprowadzić markę i model swojego smartfona. Jeśli masz szczęście, możesz być jednym z pierwszych, którzy zabijają potwory.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *