Valkyrie Elysium pojawia się ponownie w tym oszałamiającym trzyminutowym zwiastunie

Kwadratowy Enix To jedna z firm, które co roku potrafią nadawać rytm na podstawie obowiązkowych nominacji. 2022 rozpoczął się od Strategia Trójkątów, Włoży prezent z szczery A między nimi nie mniej niż Walkiria Elizjum. ARPG, który promieniuje ambicją i estetyką firmy Final Fantasy A datę możemy już określić w kalendarzu: 29 września Będzie grać na urządzeniach PC i PlayStation.

Ogłoszony zaledwie cztery miesiące temu, po Z marginesem 13 lat Od ostatniej dostawy, Walkiria Elizjum Ugruntowała swoją pozycję jako jedno z głównych dań w Stan w marcu 2022 r., jeszcze bardziej umacniając ważny sojusz między komputerami stacjonarnymi Square Enix i PlayStation na dwa pokolenia. Przed tobą szybka przygoda akcji i epicka fantazja, a ten punkt estetyki animacji jest bardzo typowy dla domu. Nieodparta kombinacja dla tych entuzjastów ARPG.

Jednak ustawienie, które proponuje Walkiria Elizjum Pojawia się w swoim najnowszym zwiastunie bardziej zgodnym z najnowszymi tytułami, takimi jak Stranger’s Paradise: Pochodzenie Final Fantasyzwłaszcza w zakresie filmików, czyli zaciekłych walk na otwartym polu i wśród ruin elden pierścień. Ciekawa i obiecująca kombinacja, zwłaszcza że jest bardziej podobna do drugiej.

W każdym przypadku, Walkiria Elizjum Ma swoje tło, które umieszcza nas w wydarzeniach w pobliżu Ragnaroku, gdzie świat uległ zniszczeniu. Z drugiej strony katastrofa pozwoli nam uczestniczyć, gdy się dowiemy Nowa historia Walkirii.

Dawno temu nadejście decydującej bitwy pod Ragnarok zepchnęło świat na skraj zniszczenia.

Najwyższe i suwerenne bóstwo wszystkiego, co istnieje, użyło niewielkiej mocy, jaką mu pozostał, by dać życie żniwiarzowi i pozostawiło los planety w jego rękach.

Jak mówi Square Enix, sama saga Walkiria Obraca się wokół podwójnej koncepcji ludzka śmierć i Istnienie bogów; Zainspirowany mitologią nordycką. W przypadku braku wiadomości o Prawdziwy bóg wojnyotrzymamy Walkiria Elizjum z przyjemnością.

Valkyrie Elysium kończy rok, w którym Square Enix potraktowało to bardzo poważnie

zrzut ekranu 133

Być może przez cały 2022 natknęliśmy się na epicką niespodziankę Zmieniono Tomb Raider lub Legacy of Kain, ale Square Enix ma pod ręką kilka projektów i zapowiada sequel; Włącznie z Remake trylogii Final Fantasy VII Również Czwarta część Kingdom Hearts. Chociaż, trzeba przyznać, przez te wszystkie miesiące kładł całe mięso na grillu-

Dodatkowo zaktualizuj kropkowane dostawy do Final Fantasy i uratuj wyścigi piór w Chocobo GB Natknęliśmy się na sequel do karty dźwiękowe Polecenia Stranger’s Paradise: Pochodzenie Final Fantasy s strategia trójkąta lub nieuchronne żyć, by żyć.

Zrzut ekranu 135

Były głośne poślizgnięcia, jak upadek BabilonuAle na horyzoncie wahaj się Gwiazda Oceanu: Boska MocA Esencja Kryzysu: Final Fantasy VII Reunion oraz szczery Co obiecuje zrobić dużo hałasu w październiku. Kilka dni po planowanym wydaniu Walkiria Elizjumprzy okazji.

W każdym przypadku, Walkiria Elizjum Zwiększa również wartość PS5 i wydłuża żywotność PS4, która była nękana przez komplikacje związane z przeskakiwaniem pokoleń. Miłe siedzenie. Nie wspominając o PC, na którym jakoś się kończy Duże wersje stron trzecich. Musi być tego powód.

Niecałe trzy miesiące temu z dwoma dużymi wydarzeniami związanymi z grami wideo, na których możemy spodziewać się nowości i postępów Walkiria Elizjum. Nominowany do RPG roku. Choć jest to skomplikowane i widząc punkty orientacyjne Pierścienia Eldenów, nie ośmielamy się niczego wykluczyć. Mniej, jeśli chodzi o Ragnarok.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.