W dziwny sposób, w jaki studio gier wideo tworzy podwodny hałas jednej ze swoich postaci

The aktorzy głosowi Zawsze muszą dać z siebie wszystko, aby ożywić bohaterów, którym oddają głos, co czasem jest trudniejsze niż wytłumaczenie przed kamerami na planie. ale również, Techniki wokalne, których mogą używać, są częścią komplikacji jego zawodu.

Z pokorą Nick, dyrektor techniczny i prezes Studio gier wideo Indie zrobić krabaWypróbuj go na jego ciele – i na jego gardle – kiedy musi Gra w rybę rozdymkowatą ze swojej najnowszej gry wideo, Kolejny skarb krabktóry zostanie uruchomiony w 2023 roku.

Twórca gier wideo pokazał wideo w swoich sieciach społecznościowych, na którym widać go Główna postaćkryl krab pustelnik, Walka z wrogiem.

Jak uzyskać dźwięk dla wroga ryb rozdymkowatych?zapytał studio w swojej wiadomości. Po kilku sekundach słuchania Przesadny dźwięk w gardle dla tego zwierzęciaujawniają technologię, z której korzystali.

Nick był aktorem głosowym, który przed mikrofonemA Zapisz głosy W bardzo „wciągający” sposób. Wkłada usta do miski pełnej wody, dyrektor techniczny nagrał te „podmorskie krzyki”. Oczywiście jego towarzysze nie mogli powstrzymać się od śmiechu, gdy go zobaczyli.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.