W serwisie eBay jest już wart ponad 100 000 USD

Powiązane wiadomości

W październiku zeszłego roku chłopiec włamał się do Internetu, aby pokazać światu iPhone X jest wyposażony w funkcjonalny port USB-C. Telefon, który zaintrygował użytkowników zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie z powodu dla dobra tej pracy. autor tego nowoczesny Telefon został wystawiony na sprzedaż i odniósł ogromny sukces.

Rozpoczęła się aukcja telefoniczna w serwisie eBay Obecnie przekracza za 100 000 $. Astronomiczna liczba, którą osiągnął w zaledwie 6 dni, po wystawieniu go na sprzedaż na swojej stronie, ze 173 ofertami. Oczywiste jest, że użytkownicy pilnie potrzebują iPhone’a z USB-C.

I zanim się zdziwisz, tak: iPhone działa. całkowicie naturalny, Rozpoznaje ładowanie, umieszczając kabel z USB-C. W ten sposób wzbudził duże zainteresowanie, choć oczywiście ma pewne zastrzeżenia dla nabywców zmodyfikowanego iPhone’a X.

USB-C na iPhonie?

Wszystko zaczęło się w październiku. Uczeń robotyki, Ken Bellonel, wspinał się na szorty Na YouTube pokazuje, że iPhone X jest ładowany przez USB-C. media lubią krawędź Powtórzyli wiadomość i taki był efekt, że na początku tego tygodnia Billonel przesłał całe wideo wyjaśniające krok po kroku, jak stworzyć ten mod.

Krótko mówiąc, Pillonel zbudował fałszywą płytkę Lightning F94, która zajęłaby się oszukiwaniem iPhone’a w wtyczce USB-C. Zrób to na tyle mniejsze, aby pasowało W poziomej przestrzeni między baterią a silnikiem dotykowym telefonu. Stworzył nawet specjalne wsporniki, aby utrzymać iPhone’a na miejscu podczas szlifowania portu Lightning telefonu, aby pasował do portu USB-C i lutowania go do atrapy.

Jak widać na filmie, Pillonel odniósł sukces: umieszczając port USB-C w iPhonie, to rozpoznanie ciąży, Całkowicie omiń port Lightning. W rzeczywistości ten port może również przesyłać dane. A teraz Billonel zaoferował swoją pracę na sprzedaż.

100 000 $

iPhone z USB-C.

Ken Billonel

Omikrona

W ciągu zaledwie 6 dni od rozpoczęcia aukcji cena iPhone’a dotarła 100 000 dolarów. Wygaśnie 11 listopada, a iPhone X z 64 GB pamięci podstawowej zostanie wystawiony na aukcję. A gdy telefon działa, Bellonel już ostrzegł, że zadzwoni do zwycięzcy aukcji, aby wyjaśnić różne szczegóły.

I to nawet gdyby to był plik nowoczesny Niewiarygodne, nigdy nie przestaje istnieć a nowoczesny. Wnioskodawca gwarantuje kupującemu, że telefon będzie działał, gdy go otrzyma, ale oferuje niewiele gwarancji w tym zakresie, ponieważ „to tylko prototyp”. W rzeczywistości kupujący jest zobowiązany do przestrzegania szeregu instrukcji Pillonel.

Pierwszą rzeczą jest to, że telefon Nie można go w żaden sposób przywrócić, zaktualizować ani sformatować. Jest bardziej oczywiste, że Pillonel poprawił system operacyjny telefonu, aby nie miał problemów z USB-C, a przywracanie lub aktualizacja może odwrócić całą pracę.

Ponadto kupujący nie będzie mógł odblokować telefonu i oczywiście nie będzie mógł używać go jako swojego codziennego telefonu. Oznacza to, że nie będziesz mógł używać go jako codziennego urządzenia stacjonarnego. Biorąc to wszystko pod uwagę, kupujący będzie musiał zapłacić tylko skromne 100 000 USD.

Może Ci się spodobać…

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *