W ten sposób sztuczna inteligencja Google tworzy nowe tapety i obrazy Google, które działają magicznie

W ten sposób sztuczna inteligencja Google tworzy nowe tapety i obrazy Google, które działają magicznie

Kilka miesięcy temu powtórzyliśmy pierwsze informacje, że Google może przygotować aplikację do tworzenia tapet w oparciu o sztuczną inteligencję. Coś, co już wzbudziło duże oczekiwanie, ponieważ nie wolno nam zapominać, że tapety są bardzo popularne wśród użytkowników smartfonów, a to otworzyło możliwość ich nieskończonej liczby. A teraz w We/Wy Google Te w Mountain View, oprócz szeroko omawianego Barda, pokazywały nam również sztuczną inteligencję podczas tworzenia tła i oczywiście nie mogło być lepiej.

Nieograniczone możliwości

To właśnie oferuje nam nowe narzędzie, które Google wprowadzi na Androida w najbliższych miesiącach, co pokazał nam przy okazji konferencji I/O odbywającej się w Mountain View. I czy stworzenie zupełnie nowej i unikalnej tapety byłoby tak proste, jak powiedzenie systemowi operacyjnemu, jak chcemy, żeby był. Z jednej strony, Możemy wybrać różne powodyCzy to natura, przedmioty, czy jakikolwiek inny temat. Możemy później Wybierz rodzaj ilustracji Czego chcemy.

Może symulować obraz, być oparty na wektorach, a nawet fotorealistyczny. Niezależnie od wyboru, nowe narzędzie utworzy wzór z parametrami, które mu nadaliśmy i pokaże nam wynik, który możemy wybrać, aby stał się nową tapetą dla naszego telefonu, i który możemy również zamienić w tło ekranu blokady obraz. To narzędzie nazywa się AI Wallpaper i wkrótce pojawi się według Google, chociaż rozumiemy, że najpierw pojawi się w Google Pixel of Mountain View.

Nowy magiczny edytor zdjęć Google

Zdjęcia Google tak bardzo przyzwyczaiły nas już do tworzenia narzędzi, które w wielu przypadkach określamy jako magiczne, ponieważ naprawdę wydają się działać magicznie ze względu na łatwość obsługi. W tym przypadku to samo dzieje się z nowym zaawansowanym edytorem opartym na sztucznej inteligencji, który Google pokazał w aplikacji Zdjęcia. W spektaklu możemy zobaczyć Edytor, który wykracza poza usuwanie rzeczy i osóbcoś, co już teraz wydaje nam się masywne, ale teraz pozwala nam dostosować kompozycję zdjęcia po jego zrobieniu.

Na filmie możemy zobaczyć, w jaki sposób można wybrać obiekt, w tym przypadku siedzisko z siedzącą na nim dziewczynką Przesuń go, aby bardziej wyśrodkować w scenie. Zaskakującą rzeczą, w którą wpada cała AI, jest to, że możemy całkowicie automatycznie wybrać obiekt, który został już wykadrowany, a po drugie, po przeniesieniu go w nowe miejsce, AI zajmuje się edycją obrazu w mgnieniu oka sekund tak Luki pozostawione przez poruszający się obiekt są wyświetlane w normalnym wyglądzieWygląda na to, że wcześniej nic nie było. Krótko mówiąc, jedno z najbardziej zaskakujących narzędzi, które Google pokazało nam na I/O.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *