Według Jeff Group koalicja będzie pracować nad nowym adresem IP

Chociaż historia Gears of War nie została stworzona przez jej studio, nie mogła trafić w lepsze ręce niż The Coalition. Kanadyjskie studio wykonało świetną robotę, opracowując najnowsze wydania Gears, wprowadzając nawet zmiany lub kilka nowych funkcji, które nadają mu interesującą, odświeżającą atmosferę, jak na przykład otwarte etapy ostatniej części sagi.

Chociaż nadal nic o nim nie widzieliśmy, jasne jest, że badanie jest całkowicie zanurzone w rozwoju Gears 6 i niewykluczone, że nie minie dużo czasu, zanim przynajmniej zobaczymy jego zapowiedź. Niemniej jednak, zawsze Jeff Group (bardzo wiarygodne źródło, o którym często tu wspominamy) wydaje się, że badanie różnicuje wysiłki i Pracujesz w tym samym czasie nad zupełnie nowym adresem IP.

Sojusz pomoże 343 branżom dzięki Halo Infinite

Ten nowy adres IP może zająć dużo czasu, aby ujrzeć światło dzienne, ale oczywiście bardzo ekscytujące jest to, że studio pracuje nad czymś całkowicie własnym. Dodatkowo, według Grubba, studio 343 Industries będzie pomagać przy Halo Infinite i też pracuje nad tym UGra Star Star Wars, która powinna być dostępna wyłącznie na konsoli Xbox i wydana w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Jeśli często nas śledzisz, będziesz wiedział, że zwykle nie podajemy Ci plotek, ale ilekroć Jeff Group mówi o tego typu informacjach, przekazujemy Ci je, ponieważ jest to dość wiarygodny głos w branży. Możemy tylko poczekać i zobaczyć, nad czym pracuje koalicja.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *