Według The Information Apple pracuje nad co najmniej dwoma składanymi modelami iPhone'a z klapką

Według The Information Apple pracuje nad co najmniej dwoma składanymi modelami iPhone'a z klapką

Madryt, 8 lutego (Portaltic/EP) –

Manzana Obecnie pracuje nad co najmniej dwoma składanymi modelami iPhone'a, które oferują tzw. konstrukcję z klapką, z której korzystają już inni producenci smartfonów.

Podpisy jak Samsunga, Honora i OnePlusamiędzy innymi od lat skupiają swoją uwagę na urządzeniach składanych i pokazali to wypuszczając na rynek Galaxy Z Flip and Fold w przypadku tego pierwszego, a także Honory V i V2 czy OnePlus Open.

Z drugiej strony inne firmy technologiczne, takie jak Nothing, odmówiły kontynuowania tego trendu, upierając się, że jest to „innowacja napędzana łańcuchem dostaw, a nie konsumentem”, jak dawno temu oświadczył jej dyrektor generalny, Carl Pei. Generał w wywiadzie opracowanym przez TechCrunch.

Wręcz przeciwnie, Apple myślałby o opracowaniu tego formatu dla swoich iPhone'ów do tego stopnia, że ​​obecnie będzie budował prototypy co najmniej dwóch modeli, które można złożyć na szerokość, tworząc kształt muszli.

Potwierdziły to źródła bliskie firmie Informacjaktóry pamięta, że ​​byłaby to jedna z największych zmian konstrukcyjnych „hardware” w historii produktu, biorąc pod uwagę, że są to telefony komórkowe Umieści swoje zawiasy na osi poziomej.

W związku z premierą tych „smartfonów” informatorzy komentowali, że Apple nie planuje ich wkrótce wypuścić na rynek, gdyż obecnie pracuje nad rozwiązaniem problemów związanych z wytrzymałością i możliwością składania panelu.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy wspomina się o planach Apple’a odnośnie premiery urządzeń składanych, gdyż słynny analityk Ming-Chi Kuo ogłosił w maju 2021 roku, że firma planuje wypuścić na rynek 8-calowe urządzenie składane w 2023 roku. . . .

Następnie Kuo skomentował, że urządzenie będzie miało rozdzielczość QHD+ i że będzie można ją podwoić dzięki zastosowaniu Elastyczne szkło OLEDPonadto producent wyprodukuje od 15 do 20 milionów sztuk tego modelu.

Rok później ten sam analityk skomentował, że Apple testuje Kolorowy e-tusz Dzięki technologii elektronicznego wyświetlacza papierowego (EPD) firmy E Ink do zastosowania w obudowie lub panelu dodatkowym kolejnych składanych urządzeń.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *