Wszystko, co wiemy o slajdzie dwa tygodnie po jego ogłoszeniu

Snapdragon 898 (lub Snapdragon 895, jak można go nazwać) to kolejny duży układ, który znajdziemy w wielu najlepszych telefonach z Androidem 2022 roku.

Jest następcą Snapdragona 888 i będzie najlepszym chipsetem Qualcomma przynajmniej przez pierwszą połowę 2022 roku – Snapdragon 898 Plus ma pojawić się pod koniec roku, w oparciu o osiągnięcia Qualcomma.

El Qualcomm Snapdragon 898 Prawdopodobnie zostanie ogłoszony 30 listopadaPonieważ jest to data rozpoczęcia Snapdragon Tech Summit firmy Qualcomm, wydarzenia, podczas którego firma zwykle ogłasza nowe flagowce.

Oczywiście, kiedy Snapdragon 898 zostanie ogłoszony, być może trzeba będzie trochę poczekać, aby dostać go na telefon. Pierwsze telefony ze Snapdragonem 898 zostaną zaprezentowane przed końcem 2021 roku, Więc nie będziesz musiał długo czekać.

Wyślij przeciek Abhishek Yadav w Świergot To, co wydaje się być wykazem Geekbench dla chipsetu, ujawniającym, że zawiera on nowy procesor graficzny Adreno 730 i osiem rdzeni, z potężnym rdzeniem Cortex-X2 2,42 GHz, trzema rdzeniami Cortex-A710 2,17 GHz i czterema bardziej wydajnymi Cortex-A510 1,79 GHz rdzenie.

Z drugiej strony filtr Ice Universe wysłany Wyniki testów porównawczych wskazują na wzrost wydajności o około 15%, a kolejny wyciek wskazuje, że rdzenie działają z częstotliwością 3GHz, 2,5GHz i 1,79GHz.

Ujawnione liczby różnią się nieco, ale pomijając pierwsze kryterium, w większości się zgadzają. Ponieważ większość źródeł wydaje się dążyć do maksymalnej częstotliwości zegara około 3 GHz, zakładamy, że są one poprawne.

bardzo Podobno Snapdragon 898 został wyprodukowany w procesie 4 nm, który jest ulepszeniem procesu 5 nm zastosowanego w Snapdragon 888, co w zasadzie oznacza, że ​​Qualcomm może uczynić go bardziej wydajnym bez zwiększania mocy lub zużycia miejsca.

Wiele telefonów prawdopodobnie będzie używać Snapdragona 898, na przykład seria Samsung Galaxy S22, która oczywiście będzie korzystać z tego chipsetu. W większości regionów, a może na całym świecie, oczekiwany Xiaomi 12 Co można ogłosić w grudniu w Chinach.

Z dala od przecieków i plotek mamy również nadzieję, że OnePlus 10 i Sony Xperia 1 IV Użyj tych slajdów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *