Wyciek nowego „taniego” paska dźwiękowego

dźwięk Zaraz złożyć wniosek nowy pasek dźwiękowy. krawędź odpowiadał za likwidację przedmiotowego produktu, który przypuszczalnie Będzie tańszy niż Sonos Beam. W ten sposób firma będzie konkurować w sektorze, który nie przestał się rozwijać w ostatnich latach. Sonos był jednak jednym z nielicznych producentów, którzy nie byli obecni na rynku „tanich” głośników, choć ma się to zmienić.

Zgodnie z powyższymi środkami urządzenie jest wewnętrznie znane jako bardzo złyPodczas gdy model to „S36”. Będzie kosztować około 250, co jest znacznie mniejszą liczbą w porównaniu do jej starszych sióstr. Sonic Beam kosztuje 449 USD, podczas gdy Sonos Arc, najdroższy głośnik w swojej ofercie, kosztuje 899 USD. Jeśli informacje są prawidłowe, nowa propozycja Zostanie zaprezentowany 7 czerwca.

krawędźPoza tym udało mi się zobaczyć prawdziwe zdjęcia Sonos Fury. Na podstawie tego artykułu stworzyli kilka renderingów, aby pokazać nam swój projekt. Dziedziczy to niektóre elementy wiązki Sonos, zwłaszcza pod względem wielkości. Mierzy 550 mm. (Długość) x 69 mm. (Głębokość) x 100 mm. (Przeciętny). Tymczasem druga generacja wiązki sięga 651 mm. x 68,6 mm x 100 mm

Jakie są ich różnice poza wymiarami? Po pierwsze, niedrogie głośniki Sonos Nie zapewni wsparcia dla Dolby Atmos. Brak tej funkcji jest już ważnym powodem do rozważenia przed otwarciem portfela. Z drugiej strony wszystko na to wskazuje Nie będzie też miał inteligentnych funkcjiZapomnij nawet o kompatybilności z Alexą i Asystentem Google, na przykład. Nie będzie miał portu HDMI.więc połączenie będzie ograniczone do optycznego kabla audio.

Tak, możesz spodziewać się pliku Dźwięk przestrzenny Dolby Digital Oraz możliwość stworzenia systemu 5.1 poprzez podłączenie innych głośników Sonos. Przypuszczalnie firma wierzy, że Fury będzie również bardzo atrakcyjny dla osób, które już posiadają Sonos Arc. Dlatego zaprezentują się Specjalne wsparcie, aby umieścić go w trybie poziomym lub pionowymten ostatni jako uzupełnienie megafonu doskonały.

Sonos Fury — czy jakkolwiek to się nazywa komercyjnie — nie jest jedynym nowym produktem Sonos w drodze. Od kilku lat krążą pogłoski Wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe która będzie rywalizować z Sony WH-1000XM4; Tylko w lutym Znowu o nich słyszeliśmy. Mówi się też o mały subwoofer. Być może w połowie tego roku wszystkie nowości poznamy oficjalnie.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.