Wyrzucili 30 polskich ultrasów, którzy chcieli sprowokować brutalną bitwę z Beresami w Sewilli

Powiązane wiadomości

Brutalna bitwa uliczna Sewilla W ten czwartek. ten Policja Narodowa W środę dowiedział się o przybyciu ponad trzydziestu ultrasów od tego czasu Polska Dzięki współpracy polskich sił bezpieczeństwa i Interpol. międzynarodowa policja. Trzydziestu obserwujących Śląsk Wrocław Infiltrowali FerencvarosKto gra przeciwko niemu w ten czwartek? Prawdziwa Betis, spotkać Peres, brutalni fani Sewilla. Ci zostali wydaleni.

Agenci byli w stanie to zweryfikować buntownicy Ave Śląsk z KrakówI, jak wiadomo, są bliźniakami węgierskich Ultrasów, którzy w ten czwartek szukali konfrontacji. ten Regionalna Brygada Medialna wraz z Jednostki Interwencyjne Policji I udało im się ich zlokalizować w środę, znani państwowym służbom bezpieczeństwa, ponieważ uczestniczyli w meczu drużyny od czerwca zeszłego roku Euro 2020.

To są zwolennicy Śląsk Wrocław, drużyna, która faktycznie odwiedziła miasto w 2013 roku podczas meczu w Liga Europejska Konkretnie przeciwko Sewilli. Policja interweniowała z kilkoma dużymi kijami, poinformowała policja w komunikacie prasowym. W związku z tymi wydarzeniami grupa Polskich Radykałów zostanie wydalona z kraju w czwartek, ponieważ jej członkowie zostali usunięci z kraju. Plac Ojca Jeronimo de Córdoba W radiowozach.

To już druga próba tych Ultrasów, by sprowokować poważną konfrontację. W Pucharze Europy udało im się również uniknąć wielkiej bójki. Szukali zemsty za walkę w stolicy, Sewilli w 2013 roku, pomiędzy Peres Norte a Ultrasami ze Slauske-Wrocław podczas zapowiedzi meczu Ligi Europy i kolejnego meczu w Madrycie w 2016 roku z okazji wizyty Legia Warszawa ten Real Madryt w bohaterach. Latem grupy ekstremistów, które wylądowały w Maladze, były monitorowane, aby uniknąć kontroli.

W tym dniu policja ujawniła również exodus około 100 ekstremistów z różnych dywizji i prowincji do Sewilli MadrytI MalagaI Salamanka I Kordoba, „bliźniaczą się” z potencjalną intencją dokonania pokazu siły w tym samym dniu spotkania przeciwko innym grupom o innej ideologii. Te starcia zawsze starały się zderzyć.

[Más información: Francia avergüenza al fútbol europeo: Marsella, epicentro del movimiento ultra que invade la Ligue-1]

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *