Wystosowali petycję w sprawie wydania Helldivers 2 na Xboxa: podpisało ją już 35 000 osób

Wystosowali petycję w sprawie wydania Helldivers 2 na Xboxa: podpisało ją już 35 000 osób

Helldivers 2 jest dostępne wyłącznie na PS5 i PC, ale jeden z fanów złożył petycję w sprawie stworzenia wersji gry na konsolę Xbox i zebrał już prawie 35 000 podpisów.

Piekielni nurkowie 2 Jest to najpopularniejsza gra na PlayStation 5 i PC. To pierwsza gra firmy Sony, która zostanie wydana jednocześnie na PS5 i PC, a wynik jest imponująco lepszy od Fortnite i Call of Duty na PlayStation i Ponad 400 000 graczy jednocześnie na parze.

Wygląda na to, że ta nowa gra online będzie miała długie nogi i może być grą długotrwałą z wieloma rozszerzeniami. Dlaczego więc nie wypuścić tego na Xbox?

Tak uważa jeden z fanów, który uważa, że ​​Helldivers 2 powinno otrzymać wersję na konsolę Xbox Series

„Niewiele gier tak dobrze oddało istotę jedności i współpracy, jak Helldivers” – mówi Isaiah Hardin, twórca Helldivers. Petycja internetowa na Change.org Do czasu wydania gry na konsolę Xbox.

Kiedy piszę te linijki Pod petycją znajduje się 33 526 podpisów, z docelowej liczby 35 000, której osiągnięcie zapewni. To, czy dotrze do uszu PlayStation, to inna sprawa: celem petycji jest „przedefiniowanie narracji wojen konsolowych”.

W istocie wezwanie do wydania Helldivers 2 na Xbox to coś więcej niż tylko rozszerzenie zakresu serii: chodzi o… Budowanie mostów pomiędzy graczamiNieważne, na jakich urządzeniach grają. Chodzi o uświadomienie sobie, że wszystkich nas łączy wspólna pasja do interaktywnych doświadczeń

Phil Spencer powiedział także, że chciałby zobaczyć Helldivers 2 na Xboksie

W zeszłym tygodniu Helldivers 2 nabrało tempa i otrzymało nowy impuls Zakład wieloplatformowy (PC i PS5) od SonyMicrosoft przeprowadził prezentację, w której ogłosił, że pójdzie dalej i że dwie z jego gier jako usługa pojawią się na innych platformach (takich jak PlayStation i/lub Nintendo Switch).

Dyrektor generalny Xbox, Phil Spencer, stwierdził w wywiadzie dla GameFile, że: „Nie jestem do końca pewien, w czym pomaga fakt, że nie ma tego na Xboxie

„”Ale rozumiem to. Gry konsolowe mają dziedzictwo, z którego skorzystamy, dystrybuując gry i nie wydając ich gdzie indziej. Robimy to samo'' on dodał. Tak myślisz Helldivers 2 będzie miało wersję na konsolę Xbox (a dlaczego nie, Switch 2) w przyszłości?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *