Wyznacz ścieżkę Kuby w Elitarnej Wirtualnej Olimpiadzie Szachowej

Hawana, 5 września (ACN) Holandia będzie pierwszym rywalem Kuby w najbliższą środę w kontynuacji Internetowa Olimpiada Szachowa, konkurs, który wszedł do etapu Top Division, w którym rywalizowało 40 drużyn.

Kubańska drużyna awansowała na ten poziom zajmując drugie miejsce w grupie E Dywizji 2, a po niedzielnym remisie znalazła się w grupie D, w której oprócz wspomnianej już reprezentacji Holandii w rywalizacji wystąpią Anglia i Turcja. z rundy otwarcia.

Według gazet publikowanych na specjalistycznej stronie internetowej www.szachy-wyniki.comW czwartek marynarka wojenna wyspy zmierzy się w tej kolejności z Peru, Kolumbią i Polską, aby następnego dnia zamknąć kalendarz z drużynami ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Brazylii.

Rodney Perez, kapitan kubańskiego trenera, przyznał, że w tym momencie poziom zawodników wzrośnie, szczególnie w pierwszych dwóch salach, a niektórzy mężczyźni będą bronić Elo powyżej 2600 punktów.

Na przykład Polska będzie miała 1-2 Jan Krzysztof Duda i Radosław Wojciek, a Stany Zjednoczone Jeffrey Cheung, wszyscy z ponad 2700.

Również w tym momencie wymagania technologiczne wzrosną, ponieważ każdy gracz musi teraz mieć włączone dwie kamery i transmitować je na żywo przez całą grę, co jest częścią bitwy o zapewnienie uczciwej gry podczas zawodów.

Kuba zdobyła 16 punktów na 18 możliwych w poprzedniej części i miała dobre indywidualne występy Yaneli Forgas, Lilesa Martineza i Jose Avellino Alvareza, wszyscy początkowo zarejestrowani jako rezerwowi, ale ostatecznie mistrzowie w regularnej formacji.

System gry będzie kontynuował pojedynki przez 15 minut plus pięć sekund po każdym ruchu, a gry będą rozgrywane za pośrednictwem platformy gier witryny. www.szachy.pl.

Z każdej z czterech grup tylko dwie drużyny będą mogły dotrzeć do meczów finałowych, aby wyłonić zwycięzcę turnieju.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *